موثرترین شبکه اجتماعی در سئو به نظر شما کدام شبکه است؟

با سلام، از سدوکاران عزیز سوالی داشتم. موثرترین شبکه اجتماعی در سئو و برای گوگل، فیسبوکه یا گوگل پلاس؟ یعنی گوگل به کدام شبکه اجتماعی اهمیت بیشتری می دهد؟ با تشکر از دوستان

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش

این دو تا که فیلترن تو ایران

در سئو هم که آمار بالا حرف اولو میزنه پس تلکرام و اینستاگرام به نظر من چون تو ایران هم طرفدار زیادی داره و عضو زیادتری هم میتونی بگیری تاثیرگذارتره

sokanacademy forum
با سلام. در حال حاضر گوگل پلاس و پینترست موثرترین شبکه های [url=https://radzad.com]سئو[/url] هستند.
sokanacademy forum
طبق گفته سایت رادزاد البته عرض کردم: https://radzad.com
sokanacademy forum
سئو
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
به نظر من و طبق تجربه در حال حاضر، سال 2018 گوگل پلاس و فیسبوک از نظر گوگل خیلی با اهمیت هستن ولی برای مخاطبان داخل ایران ساخت یک کانال تلگرام و پیج اینستاگرام می تونه این پکیج رو خیلی خوب کامل کنه و باعث بشه بخش مربوط به شبکه های اجتماعی از مباحث سئو، شما نتیجه خوبی بگیرید البته اهمیت وبلاگ های جانبی هم قابل چشم پوشی نیست
sokanacademy forum
فیسبوک بزرگترین شبکه‌ی اجتماعی جهان است و گوگل‌پلاس متعلق به شرکتی‌ست که موتور جست‌وجوی گوگل را مدیریت میکند. لذا میتوان نتیجه گرفت که این دو شبکه بسیار حائز اهمیت هستند. اما شبکه‌های دیگری مثل توئیتر، لینکدین و اینستاگرم هم هستند که استفاده‌های بسیار زیادی در بین مردم دنیا دارند. در ایران هم که تلگرم و اینستاگرم محبوبیت زیادی دارند. هر چه دایره‌ی اتصال رسانه‌های اجتماعی یک وبسایت بیشتر شود، برندسازی و اعتبار بیشتری بدست می‌آورد.
sokanacademy forum
یک نکته‌ی مهم برای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جست‌و‌جو ایجاد ارتباط بین شبکه‌های اجتماعی و وبسایت هست. بعضا وبسایت‌هایی رو به خصوص در داخل کشور میبینیم که فقط آیکون شبکه‌‌های اجتماعی در هدر یا فوتر سایت قرار داره و عملا لینکی ایجاد نشده. به نظر میرسه، موتورهای جست‌و‌جو به ترافیکی که از شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک یا گوگل‌پلاس وارد وبسایت میشن، اهمیت بیشتری نسبت به ترافیک مستقیم میده. لذا امروزه مشاغل زیادی مرتبط با استراتژی محتوا در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده و صاحبان کسب‌وکار و وب‌مسترها، سعی در پرمخاطب کردن رسانه‌های اجتماعی خودشون دارن.
online-support-icon