تو آگهی های استخدام منظور از تسلط کامل بر جاوا چیه؟

با سلام

تو آگهی های استخدام برنامه نویس اندروید میبینیم نوشته مسلط به جاوا

حالا سوال من اینه که منظور از تسلط به جاوا چیه؟یعنی در چه حدی باید بلد بود؟

مثلا من خودم دوره مقدماتی جاوای سکان آکادمی رو دیدم و با اندروید استودیو اپ هم زدم. این کافیه یا نه؟

نیازه حتما افرادی با این شرایط یه دوره حرفه ای جاوا بگذرونن یا نه؟

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
بطور کلی چنین معیارهایی صحیح نیست و آشنایی با یک زبان رو نمیشه با عباراتی مثل تسلط کامل یا ۱۰۰٪ مسلط، بیان کرد. چیزی که بیشتر نشون‌دهنده‌ی میزان دانش شما در یک زبان برنامه‌نویسی هست، میزان زمانی که با اون کار کردین و پروژه‌هایی که باهاش انجام دادین، هست. حالا در این مورد خاص، میشه اینطور تعبیر کرد که کارهای عادی‌ای که از شما خواسته میشه رو به راحتی پیاده‌سازی کنید و درمورد وظایف پیشرفته با تحقیق، سریعا مشکل رو حل کنید. گذروندن دوره‌های متوسط و پیشرفته هم میتونه به بالا بردن تسلط شما کمک کنه.
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
معمولا شما برای اینکه نشون بدید چقدر به یک زبان برنامه نویسی مسلط هستید - یا می تونید سرتیفیکیت استاندارد و قابل قبولی ارایه بدید که اون دوره رو گذروندید، البته داشتن سرتفیکیت پایان دوره به هیچ عنوان نشون دهنده سواد و تسلط شما بر اون مباحث نیست، ولی به صورت پیش فرض میتونه در به مرحله مصاحبه حضوری شما رو برسونه - یا اینکه رزومه خوبی از پروژه های پیاده سازی شده با اون زبان داشته باشید - همینطور مثلا در سایت stackoverflow.com به سوالات مربوط به اون زبان پاسخ داده باشید - در github.com پروژه ای برپایه اون زبان داشته باشید - محتوای متنی و ویدویی آموزشی از اون زبان درست کرده باشید این ها همه مواردی هستن که میتونن نشون دهنده تسلط شما به اون زبان باشه
online-support-icon