کسانی که از اندروید چیزی میدونن حتما به تاپیکم سر بزنین و جوابتونو ارایه بدید

با سلام ببخشید من یه برنامه نویس تازه کارم و یکی دوماهی هست توی سایتتون میام تنها چیزی ک بلدم همین جاوای مقدماتیه البته همینم حرفه ای یادندارم میخوام اپ اندروید بزنم از کسایی ک اطلاعات واقعی دارن میخوام بفرمایید ک بنده برای نوشتن اپ هایی مثل (100doorsوکتاب های حرفه ای اندروییدی و بازی های فکری سطح ساده و سخت و بازی های گرافیکیه سطح ابتدایی) دقییقا از ابتدا تا انتها از چه منابعی استفاده کنم بعد از جاوای مقدماتی ومطالعه اندروید مقدماتی خودتون ارایه دادین به چه اموزش هایی رجوع کنم؟

من تازه امسال مهندسی نرم افزار قبول شدم این رشته بخاطر علاقه ی اینجانب به برنامه نویسیه 

سوال:بگین که این رشته تاثیری در سرنوشت برنامه نویسیه من دارد یاخیر؟

لطفا توضیحات کاملی بدید هرچی بلدین رو بگین بهم 

اینم ایمیل شخصیم 

yaser.allahdadi@gmail.com

تلگرام= @makanyp

ممنونم از کسایی ک به تاپیک بنده توجه کردن

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش

سلام برای ساخت بازی بهتره از پلتفرم یونیتی استفاده کنید چون خیلی دستتون باز تره و عملا خیلی کارا می تونید باهاش انجام بدید ولی در حد ابتدایی خود api اندروید یکسری امکانات برای اینکه شما بتونید یکسری انیمیشن سای ساده رو داخل اپلیکیشنتون داشته باشید بهتون میده.

نمیدونم برنامه نویسی اندروید چه قدر کار کردید ولی اگه بخواهید یکسری امکانات رو به سرعت به اپلیکیشنتون اضافه کنید بهتره از library هایی که توسعه دهنده های دیگه نوشتند استفاده کنید.

به این وبسایت یه سر بزنید کلی library اندروید برای کار های مختلف به صورت رایگان داخلش هست:https://android-arsenal.com/

online-support-icon