دوره های مقدماتی طراحی سایت رو گذروندم برای طراحی یک سایت ساده کسی میتونه کمک کنه؟

من میخوام یه سایت ساده بنویسم  سایت آپلود و دانلود ! دوره های مقدماتی برنامه نویسی وب رو تموم کردم اما نمیدونم چجوری باید کار رو شروع کنم کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم sahar.kashi94@gmail.com

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش
پیشنهاد میکنم واسه یادگیری پروژه محور و حرفه ای تر یه سری به این سایت بزنید http://learn.uncox.com/lamp/%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%88%D8%A8
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش
سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربر گرامی. قطعا پیاده سازی یک پروژه وب به منظور آپلود و دانلود، در سطح آسان و راحت قرار نمیگیره. ولی برای شروع شما باید تصمیم بگیرد که از چه زبانی در بخش سرور خود میخواهید استفاده کنید. دو تا از گزینه های رایج، PHP و ASP هستند که اگر فریمورک های در دسترس برای این زبان ها رو هم در نظر بگیرید(که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد) دامنه انتخاب های زیادی برای شروع کار دارید.
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
دوست عزیز برای طراحی فرانت اند وبتون باید از html,css,و js کمک بگیرید. و برای طراحی بخش هایی همچون فرم های ثبت نام و بخش اپلود باید از php استفاده بکنید. منابع اموزشی برای این زبان ها: www.w3schools.com www.codeschool.com
online-support-icon