ادمین سایت

حدس می زنید زبان برنامه نویسی بعدی در سکان آکادمی چیست؟

ادمین سایت ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ 20 مباحث عمومی برنامه‌نویسی

با سلام، احتراما به استحضار می رساند که درصدد هستیم تا دوره ی جدیدی به لیست آموزش های برنامه نویسی سکان آکادمی اضافه کنیم. به نظر شما این زبان جدید کدام زبان است؟ نظرات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
پاسخ‌ها به این تاپیک
مهدی
مهدی
۱۳۹۶/۰۱/۲۹

حتما سی پلاس پلاس رو بزارین

الیاس براهویی نژاد
الیاس براهویی نژاد
۱۳۹۴/۰۷/۲۹
کلاً این مباحث یه طرف این جمله آقای مرادی که فرمودند:«PHP یه چیز دیگس! زنده باد برنامه نویس های PHP» این یه طرف.
Sina Deuxshiri
Sina Deuxshiri
۱۳۹۴/۰۷/۲۸
من سی پلاس پلاس مدتی کار کردم. مدل شی گرایی سختی داره. مثلا یکی از اونها پشتیبانی از ارث بری چندگانه ست که تقریبا میشه گفت سخته. جاوا ارث بری چند گانه رو ساپورت نمی کنه اما در عوض اینترفیس داره. در کل سخت ترین مبحث سی پلاس پلاس هم مربوط به اشاره گر ها است که مبتدیان (کسانی که از قبل برنامه نویسی کار نکردند) به سختی می تونن این و یاد بگیرند. یه سری مفاهیم دیگه هم هست مثه مدیریت حافظه که بر عهده خوده برنامه نویس هست.
در کل ممنون از جناب مرادی برای این دوره های خوب. ولی یه چیزی:
من جاوا رو خیلی دوست دارم. به قول زنده یاد استیو جابز: زیبایی در ساده گیه. من هم میگم قدرت در سادگیه. جاوا زبان ساده ای و مدل شی گرایی بسیار ساده ای داره. اما زبان فوق العاده قدرتمندیه. تکنولوژی های جاوا تا حدی زیاد هست که برای یادگیری اونها سال ها باید به طور عملی کار کرد تا یاد گرفت و همین قدرت جاواست.
بهزاد مرادی
بهزاد مرادی
۱۳۹۴/۰۷/۲۹
یک خبر خوب برای شما و سایر طرفداران جاوا که بر اساس رتبه بندی سایت tiobe.com، این زبان در حال حاضر محبوب ترین زبان برنامه نویسی دنیا است ...

در پاسخ به

الیاس براهویی نژاد
الیاس براهویی نژاد
۱۳۹۴/۰۷/۲۸
خوب بازم به خودم که نظرم به نظر تمام نزدیکان سایت نزدیک بود! :)
Sina Deuxshiri
Sina Deuxshiri
۱۳۹۴/۰۷/۲۸
صد در صد سی شارپ هست. مطمئنم
نرگس اسدی
نرگس اسدی
۱۳۹۴/۰۷/۲۸
منم مطمئنم سی پلاس پلاسه!

در پاسخ به

مهدی
مهدی
۱۳۹۶/۰۱/۲۹

ایول منم مطمئنم سی پلاس پلاسه

در پاسخ به

بهزاد مرادی
بهزاد مرادی
۱۳۹۴/۰۷/۲۸
آقای دوشیری صددرصد رو خوب اومدین!!!

در پاسخ به

Sina Deuxshiri
Sina Deuxshiri
۱۳۹۴/۰۷/۲۸
:دی

در پاسخ به

الیاس براهویی نژاد
الیاس براهویی نژاد
۱۳۹۴/۰۷/۲۷
سی شارپ و سی پلاس پلاس میتونه گزینه های خوبی باشه. همینطور دوره تکمیلی جاوا.
سید مصطفی جلال زاده
سید مصطفی جلال زاده
۱۳۹۴/۰۷/۲۶
کاش به جای آموزش یک زبان، آموزش فریم ورک زند 2 بود :دی
ولی حدسم اینه که از زبان های خانواده C باید باشه ;)