درباره کتابخانه tkinter python و بهترین روش یادگیری این کتابخانه چیست..؟

سلام بر دوستان گلم.خواستم بپرسم که تی کی اینتر پایتون رو چطور میتونم اموزش ببینم بهترین روشش رو ؟بعد اینکه اصلا یادگیری tkinter بازار کار داره تو ایران.ممنون میشم اگر مرا راهنمایی کنید.سپاس ازهمه.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

با سلام

وقتی توی کار واقعی با کتابخانه tkinter درگیر بشید متوجه وجود مشکلات اون میشید من خودم توی دوره‌ای روش استفاده ازش رو یاد گرفتم و حتی یک دوره آموزشی براش آماده کردم ولی وقتی خواستم توی کار ازش استفاده کنم متوجه کمبود‌هاش شدم.

اگر دوست داشته باشید یک آموزش نسبتا خوب ازش داشته باشید میتونید از این 30 پست آموزشی که در موردش زدم سالها پیش استفاده کنید :

http://moderncpp.ir/category/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86/gui/tkinter/

ولی بازار کار خوبی نداره در واقع اصلا بازار کار نداره اگر میخواید با پایتون کار کنید شاید بهتر باشه سمت یک موضوع علمی مثل مخابرات یا شبکه یا ... برید اگر هم اصرار دارید با پایتون برنامه دسکتاپ بزنید میتونید از pyqt استفاده کنید که البته اصلا برنامه گرافیکی زدن برای دسکتاپ با پایتون رو پیشنهاد نمیکنم چون توی کار وقتی به تجاری سازی برسید مشکلات متعددی بر سر راهتون وجود داره بعضی وقتا پردازش کم میاد توی کار و مجبور میشید دست به دامن یک زبان دیگه بشید و بعضی وقتا دانش پشت برنامه اهمیت ویژه ای داره که چون پایتون محافظت از کدش تا حدودی میشه گفت غیر ممکن هست باز توی تجاری سازی به مشکل میخورید و ...

پیشنهاد من اینه با پایتون اپ دسکتاپ کار نکنید که نه خیری برای این دنیاتون داره نه آخرت .

online-support-icon