Winnie: شبکه‌ای اجتماعی مخصوص والدین

Winnie: شبکه‌ای اجتماعی مخصوص والدین

چه بخواهیم و چه نخواهیم باید قبول کنیم که بخش بزرگی از زندگی پدر و مادرها را سؤال‌های بی‌پاسخ آنها در مورد فرزندشان تشکیل داده است. شاید اپلیکیشنی که از آن طریق والدین بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند، ایده‌های خود را مطرح نمایند و از یکدیگر الهام بگیرند آرزوی خیلی از پدر و مادرها بوده باشد و خبر خوب این است که با آمدن Winnie چنین آرزویی به واقعیت مبدل شده است.

Winnie یک شبکهٔ اجتماعی برای پدر و مادرها است که برای پلتفرم‌های اندروید و آی‌او‌اس در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. Sara Mauskopf مدیرعامل Winnie در مصاحبه‌‌ای گفته است:

ما در حال ساخت پلتفرمی برای تمام والدین (یعنی والدین مجرد، خانواده‌های ناتوان، تنگ دست و غیره) هستیم که از آن طریق هیچ کدام از ما دیگر تنها نخواهیم بود.

حال ممکن است این سؤال برای شما خوانندهٔ گرامی پیش بیاید که چنین اپلیکیشنی در ایران کاربردی ندارد، چرا به معرفی آن پرداخته‌ایم؟ در پاسخ به چنین سؤالی باید گفت که هدف اصلی از معرفی چنین اپلیکیشنی این بوده تا ایدهٔ ساخت اپ‌هایی مشابه را به ذهن توسعه‌دهندگان ایرانی برسانیم چرا که جای خالی اپلیکیشن‌هایی از این دست، کاملاً احساس می‌گردد.

حال به نظر شما آیا طراحی و توسعهٔ اپلیکیشن‌هایی از این دست می‌تواند با موفقیت چشم‌گیری از سوی والدین ایرانی روبه‌رو شود؟ نظرات، دیدگاه‌ها و تجربیات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon