Stripe: پلتفرمی برای پرداخت درون اپلیکیشنی

Stripe: پلتفرمی برای پرداخت درون اپلیکیشنی

یکی از مسائلی که کسب‌و‌کارهای نوپا همواره دغدغهٔ آن را دارند،‌ فروش خدمات یا محصولات خود از یکسو و همچنین برخورداری از بستری برای انجام تراکنش‌های خود از سوی دیگر است. برای این منظور، پلتفرم‌های بسیاری در اختیار دولوپرها قرار دارد که یک از آن‌ها Stripe است که در این پست قصد داریم به بررسی این پلتفرم پرداخت درونی اپلیکیشنی بپردازیم. 

Stripe بستری را برای دولوپرها فراهم می‌سازد تا از آن طریق و با استفاده از ای‌پی‌آی استرایپ بتوانند از درون اپلیکیشن، پرداخت وجه را امکان‌پذیر سازند. Stripe از زبان‌هایی همچون روبی، پایتون، پی‌اچ‌پی، گو،‌ جاوا و همچنین نودجی‌اس پشتیبانی می‌کند و همین مسئله به عنوان یکی دیگر از برگ برنده‌های این پلتفرم است.

یکی دیگر از ویژگی‌های استرایپ این است که دولوپر نیازی به ساخت فرم‌های پرداخت ندارد بلکه خود استرایپ فرم‌هایی با قابلیت شخصی‌سازی که هم در بستر موبایل به خوبی کار می‌کنند و هم در بستر دسکتاپ، عرضه می‌کند.

استرایپ به خوبی با سیستم‌عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس کار می‌کند مضاف بر اینکه صرفاً با افزودن چند خط کد خواهید توانست سیستم‌های Apple Pay یا Android Pay را به ای‌پی‌آی استرایپ متصل کنید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon