چرا سکان آکادمی؟
Stack Overflow for Teams: سرویسی اختصاصی از استک اورفلو برای تیم‌های نرم‌افزاری

Stack Overflow for Teams: سرویسی اختصاصی از استک اورفلو برای تیم‌های نرم‌افزاری

Stack Overflow را به نوعی می‌توان رفیق گرمابه و گلستان اکثر دولوپرها -از افراد تازه‌کار گرفته تا دولوپرهای باتجربه و حرفه‌ای‌ها- قلمداد کرد. کسب‌وکارهای مختلف فارغ از اینکه در چه حوزه‌ای فعال باشند، برای بقا و کسب سهم‌ بازار بیشتر نیاز به خلاقیت و نوآوری دارند و وب‌سایت استک اورفلو هم از این قاعده مستثنی نیست. در همین راستا، مدیران این سایت بر آن شده‌اند تا سرویسی اختصاصی برای تیم‌های نرم‌افزاری عرضه کنند که در ادامه قصد داریم برخی از بارزترین ویژگی‌های این سرویس پریمیوم را برشمریم.

Stack Overflow for Teams برای تیم‌های نرم‌افزاری مکانی خصوصی و امن جهت انجام پرسش و پاسخ اعضایشان فراهم کرده‌ است. در واقع، دیگر لازم نیست که از سرویس‌های منسوخی همچون انواع ویکی‌ها و ایمیل‌هایی که ممکن است گم شوند، استفاده کنید. با استفاده از این سرویس، مدیران شرکت‌های نرم‌افزاری می‌توانند به اعضای تیم خود زمانی که نیاز دارند تا محصولات بهتری خلق کنند را عرضه کنند.

پرسش و پاسخ نامحدود و در محیط خصوصی در آرشیوی قابل جستجو
Stack Overflow for Teams فضایی است که از آن طریق می‌توانید سؤالاتی که ممکن است در حین کدنویسی پروژه‌ای شرکتی با آن‌ها مواجه شوید را در آنجا قرار دهید. هر پست پرسش‌ و پاسخ اصطلاحاً ایندکس شده و به راحتی در آینده قابل جستجو است و می‌توانید داده‌های خود را هر زمان که بخواهید به صورت یک فایل اسکپورت کنید.

پاسخ‌های کوتاه به پرسش‌های تیم شما
آیا تاکنون به دنبال پاسخی ساده بوده‌اید و در عوض در صفحاتی مملو از اطلاعات نامرتبط سردرگم شده باشید؟ حال با استفاده از این سرویس پریمیوم استک اورفلو می‌توانید پاسخی که نیاز دارید را سریع از طریق موتور پرسش‌ و‌ پاسخ پیشرفتهٔ این سرویس دریافت کنید؛ این موتور به گونه‌ای طراحی شده است که از طرز تفکر، نحوهٔ اشتراک گذاشتن و نحوه یافتن اطلاعات توسط مردم عادی تقلید می‌کند تا بتواند بهترین نتیجه را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

داده‌های شما امن است
می‌تواند خیالتان آسوده باشد که داده‌های تیم شما در شبکه‌ای اختصاصی و امن محفوظ است و به طور منطقی در اِسکمای اختصاصی خود در دیتابیس تفکیک شده است.

پیشنهادات بیشتر سکان بلاگ برای شما