Stack Match: موتور جستجویی برای یافتن شغل‌های مرتبط با توسعهٔ نرم‌افزار

Stack Match: موتور جستجویی برای یافتن شغل‌های مرتبط با توسعهٔ نرم‌افزار

دولوپرها همواره به‌ دنبال راهی جهت پیدا کردن شغل مورد نظر خود هستند و به همین دلیل هم امروزه سرویس‌های متنوعی برای این منظور به بازار عرضه شده‌اند که در این پُست قصد داریم به معرفی یکی از آن‌ها بپردازیم که به صورت بین‌المللی فعالیت می‌کند.

Stack Match یک موتور جستجوی رایگان است که آگهی‌های شغلی را از منابع معتبر و بزرگی مانند استک اورفلو و غیره پیدا کرده و این امکان را به شما می‌دهد تا جستجوی خود را بر اساس ابزارهایی که خودتان ترجیح می‌دهید، فیلتر و دسته‌بندی کنید. برای محدود کردن و دسته‌بندی جستجوی مشاغل، این وب‌سایت تعدادی فیلد پیش‌فرض دارد که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید که عبارتند از:

- جستجو بر اساس آگهی‌هایی که شامل ابزار یا زبان برنامه‌نویسی خاصی باشند یا نباشند
- جستجو بر اساس عنوان شغلی یا کلمۀ کلیدی
- جستجو بر اساس محل کار

برای مثال، فرض کنیم به دنبال شغلی می‌گردید که برای بک‌‌اِند به زبان Ruby و برای فرانت‌اِند به Bower نیاز دارد؛ می‌توانید جستجو را بر اساس این دو تکنولوژی محدود کنید تا فقط آگهی‌های مربوط به آن‌ها را مشاهده کنید. کافی است شروع به نوشتن نام تکنولوژی مورد نظر خود در داخل کادر جستجو کنید تا ادامۀ کلمۀ به‌ صورت خودکار تکمیل گردد و در ادامه هم لیستی مشاهده خواهید کرد که شامل تمام شغل‌ها و کمپانی‌هایی است که آگهی‌های استخدام مرتبط ثبت کرده‌اند.

در بازار کار کنونی توسعهٔ نرم‌افزار، از طراحی سایت گرفته تا توسعهٔ اپ موبایل و غیره، کسب مهارت‌های کدنویسی یک چیز است و یافتن شغلی که مرتبط با مهارت‌های ما بوده و در عین‌ حال شرایط مناسبی هم داشته باشد چیز دیگری است که از طریق وب‌سایت‌های از این دست، دولوپرهای علاقمند ایرانی می‌توانند بسته به مهارت‌های خود، وارد مارکت بین‌المللی شوند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon