SiriDB: دیتابیسی اپن‌سورس، سریع و قدرتمند

SiriDB: دیتابیسی اپن‌سورس، سریع و قدرتمند

SiriDB در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک دیتابیس سریع، قدرتمند و در عین حال اپن‌سورس به دنیا عرضه شد. برخی از قابلیت‌های این دیتابیس عبارتند از: توزیع در فواصل زمانی منظم در چندین گروه، عدم ایجاد اختلال در سرویس در صورت اشتراک‌گذاری داده‌ها با دیگر سرویس‌ها، سرعت تضمین شده در صورت حجیم شدن دیتابیس با استفاده از الگوریتم ایندکس‌گذاری هوشمند، زبان کوئری اختصاصی با پشتیبانی از فانکشن‌های مختلف، توانایی پردازش میلیون‌ها رایت در هر ثانیه، سازگار با IPv6 و استفاده از زبان C برای هستهٔ سرور SiriDB.

عملکرد‌ (پرفورمنس) عالی
دیتابیس SiriDB با دید پرفورمنس بسیار بالا طراحی شده است و این در حالی است که عملیات Read/Write در یک چشم بهم زدن انجام می‌شوند. زبان کوئری کاستومایز شدهٔ این دیتابیس به شما این امکان را می‌دهد تا سرعت توسعهٔ نرم‌افزار خود را افزایش دهید.

مقیاس‌پذیری عالی
SiriDB به صورت پیش‌فرض مقیاس‌پذیر است و در زمان‌های به‌روزرسانی و توسعهٔ پایگاه‌داده‌هایتان با هیچ اختلالی مواجه نخواهد شد. چنین قابلیتی تیم‌های توسعهٔ نرم‌افزار را قادر می‌سازد تا پایگاه داده را بدون کاهش سرعت توسعه دهند. 

قابل اعتماد
SiriDB توسعه یافته است تا عملکرد بی‌سابقه‌ای را بدون Downtime ارائه دهد. SiriDB توزیع در فواصل زمانی منظم در چندین گروه (کلاستر) را امکان‌پذیر می‌سازد (هر گروه قابلیت لود بالانسینگ را نیز دارا است) و این در حالی است که وقتی یکی از کلاسترها در دسترس نیست، پایگاه داده همچنان قابل دستیابی است.

نظرات
اگر login نکردی برامون ایمیلت رو بنویس: