package.studio: مارکتی برای فروش پکیج‌های نرم‌افزاری

package.studio: مارکتی برای فروش پکیج‌های نرم‌افزاری

package.studio یک مارکت آنلاین پکیج‌های نرم‌افزاری است که با استفاده از آن می‌توانید نرم‌افزارهای خود را به راحتی به صورت آنلاین به فروش بگذارید. یکی از ویژگی‌هایی که کار با این سرویس را آسان کرده این است که package.studio با سیستم ورژن کنترل و پکیج منجر مشتری هماهنگ می‌شود تا بدین صورت هم خریدار و هم فروشنده امکان خلق یک نرم‌افزار قابل‌نگهداری و آپدیت را داشته باشند. package.studio قابلیت‌های دیگری را هم در اختیار دولوپر قرار می‌دهد که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهید شد.

ایمپورت کردن پکیج‌ها از ریپازیتوری دلخواه 
می‌توانید به package.studio اجازهٔ دسترسی به ریپازیتوریِ خاصی را داده و برایش مشخص کنید که کدام پکیج‌ها استخراج شوند. package.studio قابلیت یک‌پارچه‌سازی با GitHub ،BitBucket و GitLab را دارا است.

سازگاری با پکیج منجر 
نصب پکیج‌ها راحت بوده و آپدیت نگاه داشتن آن‌ها آسان است. package.studio سرویس‌های مدیریت پکیج‌هایی همچون کامپوزر برای زبان PHP و ان‌پی‌ام برای زبان JS و ... را ارائه می‌دهد.

سامانه مجوز و اشتراک قدرتمند 
package.studio که مبتنی بر سرویس پرداخت آنلاین Stripe است، خرید و فروش نرم‌افزار را بسیار آسان کرده است که قابلیت‌های پرداخت بر اساس اشتراک مدت‌دار، دورهٔ آزمایشی، لایسنس خصوصی، محدودیت پکیج/نسخه و بسیاری ویژگی‌های دیگر را دارا است. 

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon