Noisli: وب‌سایتی برای پخش موسیقی پس‌زمینه

Noisli: وب‌سایتی برای پخش موسیقی پس‌زمینه

امروزه افراد زیادی را می‌بینیم که به دنبال محیطی آرام برای کار کردن می‌گردند و با مشاهدهٔ این تقاضای رو به رشد در جستجوی آرامش، ابزارهای زیادی هم به بازار عرضه شده‌اند که موسیقی آرامش‌بخشی تولید کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهند که یکی از این ابزارهای آنلاین Noisli است. 

Noisli یک ابزار ساخت موسیقی پس‌زمینه است که این امکان را به ما می‌دهد تا اصوات مختلف را با یکدیگر میکس کرده و با توجه به روحیات شخصی خود، محیطی آرامش‌بخش ایجاد کنیم. Noisli چندین و چند تِم موسیقایی مختلف در اختیارمان قرار می‌دهد و خواهیم توانست بسته به روحیات خود، یک با بیش از یک تِم را هم‌زمان و با میزان بلندی مد نظر خود تنظیم کنیم.

همچنین این وب‌سایت یک تایمر در اختیار کاربر قرار می‌دهد بدین شکل که زمان‌های کاری خود را به بازه‌های 25 دقیقه‌ای تقسیم‌بندی کرده، مابین آن‌ها آنتراک‌های 5 دقیقه‌ای در نظر گرفته تا پس از هر چند بازهٔ کاری، چیزی در حدود نیم ساعت رفع خستگی کند.

در صورتی که در این سایت ثبت‌نام کنید، قادر خواهید بود تا میکس‌های آرامش‌بخش خود را ذخیره سازید تا هر دفعه مجبور به ساخت آهنگ آرامش‌بخش مد نظر خود نشوید مضاف بر اینکه خواهید توانست تا آهنگ‌های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon