Nearest5 راه جدیدی برای یافتن دوستانی جدید

Nearest5 راه جدیدی برای یافتن دوستانی جدید

شبکه های اجتماعی موجود به ما یاد داده اند که چگونه می توانیم دنبال کننده داشته باشیم ( به عنوان مثال فیسبوک به شما این امکان را می دهد تا دوستانتان را "follow" یا  "unfollow" کنید) اما امکان پیدا کردن دوستان جدید به شیوه ای که سابق بر این انجام می دادیم مانند ارسال تصاویر و به اشتراک گذاری افکارمان چگونه فراهم خواهد شد؟ Nearest5 پلتفرمی است که از آن طریق خواهیم توانست با دوستان جدیدی آشنا شویم. برای آشنایی بیشتر با این شبکه اجتماعی، با سکان آکادمی همراه باشید.

هدف این شبکه ی اجتماعی جدید فراهم کردن شیوه ای نو برای برقراری ارتباط با دیگران و پیدا کردن دوستان جدید است اما چطور این کار را انجام می دهد؟ برای آشنایی بیشتر با ساز و کار این اپ، در ادامه این مقاله صحبت های Matt Lally پدید آورنده ی اپلیکیشن Nearest5 را آورده ایم.

از نظر وی، آنچه که Nearest5 را از سایر شبکه های اجتماعی متمایز می کند تغییر شیوه های معمولی است که کابران شبکه های اجتماعی  با آنها آشنا هستند که از آن جمله می توان به Follow کردن سایر کاربران اشاره کرد.

Nearest5 به هیچ وجه از این شیوه استفاده نمی کند. این اپلیکیشن حضور مجازی را به روابط امکان پذیر دوستانه تبدیل می کند که این کار با ساخت یک اکانت در Nearest5 شروع شده سپس هر تصویری که ارسال می کنید به 5 نفر از نزدیکترین کسانی که این اپلیکشن را فعال کرده اند فرستاده می شود.

به نظر طراح این اپلیکیشن، شبکه اجتماعی نیرست فایو همان چیزی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند. این 5 نفر از نزدیک ترین افراد، ممکن است در یک اتاق باشند و یا کاملاً دور از همدیگر. با Nearest5 پست های شما در حقیقت پیام هایی است که برای این 5 نفر می فرستید و دیگران که بعداً در نزدیکی شما قرار بگیرند نمی توانند این پیام ها را ببینند. همین که با یک نفر برای اولین بار ارتباط برقرار کردید، در آینده هر زمان که بخواهید می توانید با ایشان چت کنید.

این قانون همواره در Nearest5 برقرار است حتی اگر صدها نفر در اطراف شما آنلاین باشند، زمانی که اپلیکیشن موقعیت شما را ردیابی می کند پست های شما فقط پنج نفر از کسانی که از نظر جغرافیایی به شما نزدیکترند ارسال خواهد شد. با دانلود اپلیکیشن Nearest5، تصاویر و افکارتان را به اشتراک بگذارید و با دیگران ارتباط برقرار کنید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon