Mastering Etheruem: کتاب راهنمای استفاده از اتریوم

Mastering Etheruem: کتاب راهنمای استفاده از اتریوم

Mastering Etheruem کتابی است که توسط Gavin Wood و Andreas Antonopoulos به رشتهٔ تحریر درآمده و هر آنچه لازم است تا در مورد قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز بر بستر اتریوم بدانید را شامل می‌گردد. در واقع، اگر جزو علاقمندان به بلاکچین و ارزهای رمزپایه‌ای همچون اتریوم هستید و در عین حال به دنبال نقطه‌ای می‌گردید تا کارتان را با پلتفرم اتریوم شروع کنید، Mastering Etheruem کتابی اپن‌سورس در این زمینه است در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

اتریوم این روزها با ایجاد ارتباط میان فناوری‌های کلود، محاسبات شبکه‌ای و بلاکچین یک پلتفرم محاسباتی غیرمتمرکز ایجاد کرده که توجه بسیاری از دولوپرها را به خود جلب نموده و برای خیلی‌ها پول‌سازی کرده‌ است. حتی استارتاپ‌ها هم از این قافله عقب نمانده و برخی از آن‌ها شروع به استفاده از این پلتفرم در اکوسیستم نرم‌افزاری خود کرده و به وسیلهٔ آن در حال توسعهٔ اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی هستند که تحت عنوان Decentralized Application یا به اختصار DApp شناخته می‌شوند.

با استفاده از این کتاب، یاد می‌گیرید که چه‌طور در این سیستم فعالیت کرده و همچنین متوجه می‌شوید که چرا کمپانی‌هایی همچون آی‌بی‌ام و مایکروسافت نسبت به این پلتفرم علاقه نشان داده‌اند.

پیشنهادات بیشتر سکان بلاگ برای شما