HelpSite: پلتفرمی به منظور ساخت یک مرکز پشتیبانی

HelpSite: پلتفرمی به منظور ساخت یک مرکز پشتیبانی

HelpSite پلتفرمی است که از آن طریق می‌توانید تنها در طی چند دقیقه یک بخش سؤالات رایج (FAQ) و راهنمای سایت بسازید. HelpSite امکانات مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد که در ادامه به توضیح مختصری در مورد آنها می‌پردازیم.

ویژگی‌های HelpSite
این پلتفرم به شما امکانی را می‌دهد تا با راه‌اندازی بخش سؤالات رایج، از کاربران وب‌سایت خود پشتیبانی کنید که این بخش بسیار کاربرپسند و در عین حال سازگار با موبایل است. همچنین قابلیت جست‌وجو نیز برای آن در نظر گرفته شده تا مشتریان بتوانند پاسخ سؤالات خود را هر چه سریع‌تر پیدا کنند. شاخص‌ترین ویژگی‌های این پلتفرم عبارتند از:

- فرم تماس هوشمند: در بخش تماس، یک فرم تماس هوشمند وجود دارد که با تایپ کردن پیام، مقالات به صورت خودکار به کاربر پیشنهاد می‌شوند. به این طریق، کاربران می‌توانند پاسخ سؤالات خود را سریع‌تر دریافت کرده و مسئول پشتیبانی نیز در وقت خود بیشتر صرفه‌جویی می‌کند.

- رابط کاربری ادمین بسیار ساده: اگر یک رابط کاربری ادمین ساده و راحت را می‌پسندد، قطعاً HelpSite به درد شما می‌خورد. شما فقط کافی است بخش راهنما و پشتیبانی وب‌سایت خود را با پاسخ به سؤالات مکرر و رایج و دیگر اطلاعات مفید برای کمک و راهنمایی کاربران پر کنید و بقیه کار را به HelpSite بسپارید.  

- جست‌وجوی فوق سریع: ابزار جست‌وجویی که HelpSite در اختیار شما قرار می‌دهد بسیار سریع و کارآمد است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن مقالات مرتبط و مناسب برای کاربر را جست‌وجو می‌کند.

- قابلیت شخصی‌سازی: از طریق قابلیت شخصی‌سازی این سرویس می‌توانید تغییرات دلخواه را در آن ایجاد کرده و بخش پشتیبانی سایت را دقیقاً همان‌طور که دوست دارید بسازید. حتی بخش رایگان HelpSite هم گزینهٔ دامنهٔ شخصی دارد تا بتوانید سایت خود را مثلاً در آدرس help.yourdomain.com داشته باشید. بنابراین می‌توانید قالب را با HTML/CSS برای سازگاری برند سایت‌تان شخصی‌سازی کنید.

- گردش کار ساده به همراه نرم‌افزار پشتیبانی مدیریت درخواست‌ها: فرم تماسی که این سرویس در اختیار شما قرار می‌دهد در نهایت به صورت یک ایمیل ارسال می‌شود. بنابراین شما می‌توانید از Desk.com ،Zendesk ،Groove ،Gmail یا دیگر سرویس‌ها برای پاسخ به کاربران خود استفاده کنید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon