Carbon: آسان‌ترین راه برای ساخت تصاویری زیبا از سورس‌کدهای شما

Carbon: آسان‌ترین راه برای ساخت تصاویری زیبا از سورس‌کدهای شما

آیا شما تمامی اسکرین‌شات‌هایی که از سورس‌کد برنامه‌ها گرفته شده‌اند و در توییتر یا دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌ شده‌اند را می‌شناسید؟ اگرچه معمولاً کدها خودشان به تنهایی تحسین‌برانگیز هستند، اما اخیراً شاهد پیشرفت‌هایی در بخش زیبایی‌شناسی کدها هستیم که توجه برخی دولوپرها را به خود جلب کرده است.

Carbon‌ آسان‌ترین راه برای ساخت تصاویری زیبا از سورس‌کدهای شما است به طوری که با نوآوری خود در طراحی کدهایتان، می‌توانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید.

چگونه از Carbon استفاده کنیم؟
به طور کلی، چند روش مختلف برای وارد کردن کدهایتان در سیستم Carbon وجود دارد که عبارتند از:
- یه فایل را در ادیتور Carbon وارد کنید.
- یک آی‌دی گیت‌هاب را به URL اضافه کنید.
- مستقیماً کدهایتان را ایمپورت (وارد) کنید.

مرحلهٔ دوم سفارشی‌سازی است! همان اول کار که کدهایتان را به Carbon می‌دهید می‌توانید تصویر خود را با تغییر تِم متن کد، رنگ پس‌زمینه، تصویر پس‌زمینه، تِم پنجره و یا کادردهی شخصی‌سازی کنید. حتی می‌توانید یک فایل تصویری را به Carbon‌ بدهید و ببینید که پس‌زمینهٔ کدهایتان به آن عکس تغییر پیدا کرده است.

مرحلهٔ سوم خروجی گرفتن و اشتراک‌گذاری با دیگران است. پس از اینکه تصویر خود را سفارشی کردید، می‌توانید لینک تصویر را در توییتر به اشتراک بگذارید یا برای خودتان ذخیره کنید.

حال نوبت به نظرات شما می‌رسد. به نظر شما ساخت تصاویر از کدها چقدر میان دولوپرها رایج است و آیا می‌تواند یک تفریح کوچک برای آن‌ها در فضای مجازی باشد؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما و سایر کاربران سکان به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon