Apple ML Journal: وبلاگی برای اشتراک‌گذاری تحقیقات اپل در حوزهٔ یادگیری ماشینی

Apple ML Journal: وبلاگی برای اشتراک‌گذاری تحقیقات اپل در حوزهٔ یادگیری ماشینی

Apple ML Journal نام وبلاگی برای مشتاقان حوزهٔ یادگیری ماشینی است که توسط کمپانی اپل راه‌اندازی شده که در آن اخبار مرتبط با آخرین دستاوردهای تحقیقاتی مهندسین این شرکت در حوزهٔ ML عرضه می‌گردد.

اپل بر روی یادگیری ماشینی سرمایه‌گذاری عظیمی کرده و با عرضهٔ‌ این وبلاگ، قصد دارد تا علاقمندان به یادگیری ماشینی از آخرین دستاوردهای تیم فنی-مهندسی خود در این حوزه مطلع گردند (اولین پست تخصصی این وبلاگ تحت‌ عنوان Improving the Realism of Synthetic Images، جزئیاتی در مورد چگونگی ایجاد تصاویر مصنوعی جهت آموزش شبکه‌های عصبی منتشر شد.) این شرکت در اولین پست این مجلهٔ علمی به‌ طور مختصر نوشت:

به Apple Machine Learning Journal خوش آمدید. در اینجا می‌توانید پست‌های نوشته شده توسط مهندسان اپل در مورد کارشان در ارتباط با استفاده از تکنولوژی‌های یادگیری ماشینی برای کمک به ایجاد محصولات خلاقانه برای میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان را مطالعه کنید. اگر یک دانشجو و یا محقق، مهندس یا دولوپر در زمینهٔ ‌یادگیری ماشینی هستید، ما مشتاقیم تا سؤالات و بازخوردهایتان را بشنویم.

از دید فعالان صنعت فناوری، اپل شرکتی تنگ‌نظر است چرا که در طول تاریخ تجربه نشان داده که خیلی مایل نیست اطلاعاتش به بیرون درز کنند و به همین دلیل عجیب است که تحقیقات خود را، هرچند خلاصه، با عموم به اشتراک بگذارد!

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon