Anytime: اپلیکیشن پیام‌رسان اختصاصی آمازون

Anytime: اپلیکیشن پیام‌رسان اختصاصی آمازون

طبق گزارش AFTV، آمازون در حال کار بر روی راه‌اندازی مسنجر اختصاصی خود است که Anytime نام دارد. این غول تکنولوژی برای اضافه کردن ویژگی‌های مختلف به این اپ، مشتریان و کاربران خود را تحت‌ نظر و بررسی قرار داده تا ببیند که آن‌ها به چه‌چیزهایی بیشتر علاقه دارند تا در پیام‌رسان خود بگنجاند.

به گفتهٔ AFTV، این مسنجر (پیام‌رسان) قرار است یک سرویس قوی باشد که ویژگی‌های زیادی را در خود می‌گنجاند و حتی می‌تواند رقیب دیگر شبکه‌های اجتماعی محبوب باشد به طوری که روی ویژگی‌هایی همچون تماس ویدیویی و تصویری، اشتراک‌گذاری تصویر با درج فیلتر، مِنشِن کردن دیگر کاربران، استفاده از اِستیکر، گیف‌ و بازی کردن متمرکز خواهد بود و مسلماً با این همه ویژگی بعید هم نیست که واقعاً بتواند رقیب مسنجرهای مطرح بازار شود.

همچنین کاربران با استفاده از این مسنجر می‌توانند با افراد و گروه‌ها تماس ویدیویی و تصویری برقرار کنند و با کسب‌و‌کارها و جاهای مختلف برای سفارش دادن محصول یا رزرو کردن چیزی یا جایی ارتباط برقرار کنند. بر اساس اطلاعات به‌ دست آمده، ارتباطات صورت گرفته از طریق این اپلیکیشن، که بر روی دیوایس‌های مختلف مثل موبایل، تبلت و دسکتاپ قابل‌اجرا است، امن و رمزگذاری‌شده خواهند بود.

روی هم رفته به‌ نظر می‌رسد که اپلیکیشن پیام‌رسان Anytime با ویژگی‌هایی که ذکر شد، جاه‌طلب‌تر و بلندپروازتر از دیگر برنامه‌ها است و طراحی خواهد شد تا با برنامه‌های پیام‌رسانی مثل Facebook Messenger یا WhatsApp رقابت کند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon