Alimama: پلتفرم آنلاین مبتنی بر هوش مصنوعی به منظور ارائۀ سرویس کپی‌رایتینگ

Alimama: پلتفرم آنلاین مبتنی بر هوش مصنوعی به منظور ارائۀ سرویس کپی‌رایتینگ

Alimama یک پلتفرم دیجیتال مارکتینگ متعلق به کمپانی Alibaba است که به منزلهٔ یک ابزار کپی‌رایتینگ مبتنی بر هوش مصنوعی بوده که با استفاده از مدل‌های #یادگیری ژرف و با به‌کارگیری تکنولوژی پردازش زبان طبیعی، اقدام به تولید محتوا برای محصولات مختلف می‌کند.

نحوۀ کار ابزار کپی‌رایتر Alimama
این کپی‌رایتر مبتنی بر هوش مصنوعی با آنالیز نمونۀ محتوای سایت‌های تجاری متعلق به کمپانی Alibaba (از جمله Tmall و Taobao) و با استفاده از تکنولوژی یادگیری ژرف، تولید محتوا را یاد می‌گیرد به طوری که توانایی تولید محتوا در حدود 20000 خط را در یک ثانیه دارا است و جالب است بدانید که توانسته با موفقیت آزمون تورینگ را پشت سر بگذارد.

کاربران به منظور تولید محتوا، بایستی لینکی به صفحه محصول خود را در این سایت وارد کنند و ابزار کپی‌رایتر Alimama چندین محتوا را در اختیار ایشان قرار خواهد داد تا محتوای مد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین در این پلتفرم امکانی برای کاربران فراهم شده تا بتوانند با انتخاب چند گزینه و بسته به هدف تبلیغاتی‌شان، اندازۀ محتوای خود را تعیین کرده یا حتی روی آن صدایی را تنظیم کنند که این صداها می‌توانند در سَبک‌هایی همچون تبلیغات، کاربردی، سرگرم‌کننده، شعر یا یک محتوای عاطفی باشند!

به دلیل افزایش تقاضا برای ارائۀ محتوای باکیفیت به مشتریان در زمینهٔ تجارت الکترونیک، تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از این ابزار به عنوان یک دستیار کمکی و به منظور افزایش سرعت و کیفیت در تولید محتوا بهره برند و به جای صرف زمان خود برای انجام یکسری کارهای تکراری، بیشتر زمان خود را صرف ایده‌پردازی و اجرای ایده‌های خود به بهترین شکل ممکن بکنند. توسعه‌دهندگان Alimama دربارهٔ این سرویس مبتکرانهٔ خود می‌گویند:

کپی‌رایتینگ یکسری کارهای تکراری و کم‌ارزش رو شامل می‌شه که با بهره‌گیری از ابزارهای کمکی می‌شه فرآیند تولید محتوا رو کارآمدتر کرد.

لازم به ذکر است که گروه تجارت الکترونیک Alibaba ابزاری دیگری مبتنی بر هوش مصنوعی را به منظور ویرایش فایل‌های ویدئویی نیز ارائه کرده که امکان تولید ویدیوهای تبلیغاتی بیست ثانیه‌ای را در کمتر از یک دقیقه برای کاربران فراهم می‌کند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon