مسابقه، جایزه، ارزيابی و گواهینامه، فرصتهای شغلی عالی و دیدار دوستان جاوایی با جاواکاپ!

مسابقه، جایزه، ارزيابی و گواهینامه، فرصتهای شغلی عالی و دیدار دوستان جاوایی با جاواکاپ!

سومین مسابقه و آزمون برنامه نویسی جاواکاپ، با موضوع دانش و مهارتهای برنامه‌نویسی در حوزه Java Standard Edition در ۲۹ مهرماه ۱۳۹۵ با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و در محل این دانشگاه برگزار خواهد شد. سکان آکادمی هم این افتخار را دارا است تا به عنوان حامی رسانه یی این رویداد برنامه نویسی، در هرچه بهتر برگزار شدن جاواکاپ کمک نماید. جهت آشنایی بیشتر با شرایط این رویداد، در ادامه با سکان آکادمی همراه باشید.

برای هر یک از شرکت‌کنندگان در این آزمون، کارنامه تفصیلی به تفکیک موضوعات مختلف صادر شده و به افرادی که حد نصاب لازم را دریافت کنند، گواهینامه انجمن جاواکاپ اهدا می‌شود. لازم به ذکر است که گواهینامه جاواکاپ توسط بسیاری از شرکت‌های نرم‌افزاری معتبر که به دنبال جذب نیروی برنامه نویس جاوا هستند شناخته می‌شود و برای استخدام متقاضیان مفید خواهد بود.

علاوه بر این، بسياری از شرکت‌های فعال در حوزه ی برنامه نویسی جاوا، موقعیت‌های شغلی جدیدی برای شرکت‌کنندگان در این آزمون پیشنهاد داده‌اند که شرکت‌کنندگان محترم در صورت تمایل، به شرکت های متقاضی جذب برنامه‌نویس معرفی خواهند شد.

همچنین به نفرات برتر، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد به علاوه این که به منظور انگیزه دادن به برنامه نویسان جوان، جوایز ويژه‌ای هم برای متولدین 1371 به بعد در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان می‌توانند با مشاهده فیلم های آموزشی رایگان جاواکاپ، دانش لازم برای کسب گواهی Java Programmer‌ را به دست آورده و برای شرکت در این آزمون، خود را آماده سازند.

کلیه ی علاقمندان به شرکت در سومین آزمون برنامه نویسی جاواکاپ، می توانند با مراجعه به لینک ثبت نام جاواکاپ در سایت ایوند، در این آزمون ثبت نام کرده و از مزایای شرکت در جاواکاپ بهره مند گردند.