مسابقه، جایزه، ارزيابی و گواهینامه، فرصتهای شغلی عالی و دیدار دوستان جاوایی با جاواکاپ!

سومین مسابقه و آزمون برنامه نویسی جاواکاپ، با موضوع دانش و مهارتهای برنامه‌نویسی در حوزه Java Standard Edition در ۲۹ مهرماه ۱۳۹۵ با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و در محل این دانشگاه برگزار خواهد شد. سکان آکادمی هم این افتخار را دارا است تا به عنوان حامی رسانه یی این رویداد برنامه نویسی، در هرچه بهتر برگزار شدن جاواکاپ کمک نماید. جهت آشنایی بیشتر با شرایط این رویداد، در ادامه با سکان آکادمی همراه باشید.

برای هر یک از شرکت‌کنندگان در این آزمون، کارنامه تفصیلی به تفکیک موضوعات مختلف صادر شده و به افرادی که حد نصاب لازم را دریافت کنند، گواهینامه انجمن جاواکاپ اهدا می‌شود. لازم به ذکر است که گواهینامه جاواکاپ توسط بسیاری از شرکت‌های نرم‌افزاری معتبر که به دنبال جذب نیروی برنامه نویس جاوا هستند شناخته می‌شود و برای استخدام متقاضیان مفید خواهد بود.

علاوه بر این، بسياری از شرکت‌های فعال در حوزه ی برنامه نویسی جاوا، موقعیت‌های شغلی جدیدی برای شرکت‌کنندگان در این آزمون پیشنهاد داده‌اند که شرکت‌کنندگان محترم در صورت تمایل، به شرکت های متقاضی جذب برنامه‌نویس معرفی خواهند شد.

همچنین به نفرات برتر، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد به علاوه این که به منظور انگیزه دادن به برنامه نویسان جوان، جوایز ويژه‌ای هم برای متولدین 1371 به بعد در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان می‌توانند با مشاهده فیلم های آموزشی رایگان جاواکاپ، دانش لازم برای کسب گواهی Java Programmer‌ را به دست آورده و برای شرکت در این آزمون، خود را آماده سازند.

کلیه ی علاقمندان به شرکت در سومین آزمون برنامه نویسی جاواکاپ، می توانند با مراجعه به لینک ثبت نام جاواکاپ در سایت ایوند، در این آزمون ثبت نام کرده و از مزایای شرکت در جاواکاپ بهره مند گردند.

0 • The_secret در تاریخ: 1395/07/03

  سکانتان پر توان.... D:

 • saman در تاریخ: 1395/07/17

  با سلام به تیم سکان آکادمی
  من دوتا سوال درباره این مسابقه دارم :
  1.برای شرکت در مسابقه فقط تسلط رو زبان جاوا کافیه یا شرکت کننده ها باید تسط رو زبان های دیگه هم داشته باشند؟
  2.کسایی که رزومه ندارند هم میتونن در این مسابقه شرکت کنن یا نه؟
  من مبتدی ام و جاوا اولین زبان برنامه نویسی هست که یاد گرفتم (نه حالا خیلی حرفه ای باشم ولی هیجان زده ام )میخواستم بدونم که منم میتونم تو مسابقه شرکت کنم و یه رقابت چالشی رو تجربه کنم یا دهنم بو شیر میده و باید واسه مسابقات بعدی خودمو آماده کنم؟

  ادمین سایت در تاریخ: 1395/07/18

  با سلام و احتراما
  خواهشمند است به سایت مسابقه مراجعه نموده و سوالات خود را از برگزار کنندگان پرسیده تا پاسخ های دقیق تری دریافت نمایید:
  http://javacup.ir/jc/j3

  با سپاس
  تیم سکان آکادمی

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)