گنگ استایل در لیگ بازی های رایانه ای در برج میلاد

گنگ استایل در لیگ بازی های رایانه ای در برج میلاد

پیرو مذاکرات انجام شده با دبیر لیگ بازی های رایانه ای در خصوص حضور بازی گنگ استایل به عنوان یک بازی ایرانی در این دوره از مسابقات، عملیات جدیدی با عنوان لیگ بازی های رایانه ای  طراحی شده است که بازیکنان می توانند از هم اکنون رقابت خود را برای مشخص شدن نفرات برتر آغاز نمایند. لیگ بازی های رایانه ای در حال حاضر در برج میلاد در حال برگزاری می باشد و از نفرات برتر این عملیات دعوت می شود تا در مراسم اختتامیه این دوره از بازی ها شرکت کنند. جایزه در نظر گرفته شده برای نفر اول این عملیات، یک دستگاه دوربین ورزشی HD شیائومی (Xiaomi Action Cam) می باشد که جایزه فرد پیروز در عملیات لیگ بازی های رایانه ای و عملیات تب طلا در مراسم اختتامیه به نفرات برتر اهدا خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

اولین کسی باشید که به این سؤال پاسخ می‌دهید

در عملیات ویژه نیاز نیست که حتما سطح دفتر کار شما به مراحل بالا رسیده باشد، همه بازیکنان و حتی بازیکنان تازه وارد می توانند به سادگی در این عملیات شرکت کنند و محدودیتی برای شرکت در عملیات در نظر گرفته نشده است، گرچه  بازیکنانی که تجربه و توانایی بیشتری در بازی های استراتژیک دارند، ساده تر می توانند بهترین راه را برای پیروز شدن در عملیات انتخاب کنند. در عملیات ویژه به کسانی که بهترین استراتژی و سرعت عمل را در کسب پیروزی داشته باشند جوایزی اهدا می شود.

دقت کنید برای شرکت در این عملیات فقط تا ظهر روز جمعه مورخ  19 شهریور ماه 1395  زمان دارید!

جوایز:
نفر اول: بسته الماس 1000 تایی + دوربین ورزشی اکشن کم شیائومی
نفر دوم: بسته الماس 500 تایی
نفر سوم: بسته الماس 200 تایی

جایزه ویژه این رویداد هم بلیت شرکت در اختتامیه لیگ بازی های رایانه ای در برج میلاد با حضور خواننده محبوب رضا یزدانی و حضور شخصیت های مشهور کشور است. شایان ذکر است، جوایز عملیات تب طلا و عملیات لیگ بازی های رایانه ای در مراسم اختتامیه در برج میلاد اهدا خواهد شد.