نسخه جدید گنگ استایل به همراه جوایز نقدی منتشر شد

نسخه جدید گنگ استایل به همراه جوایز نقدی منتشر شد

با استقبال از نسخه آزمایشی بازی ایرانی استراتژیک گنگ استایل، اکنون نسخه جدید این بازی عرضه گردید. در این نسخه، قابلیت های زیادی به بازی اضافه گردیده است که از جمله آن ها می توان به جوایز نقدی عملیات ها، جنگ بین گنگ ها و بسیار قابلیت هیجان انگیز دیگر اشاره نمود. برای آشنایی بیشتر با نسخه ی جدید بازی گنگ استایل، با سکان آکادمی همراه باشید.

اولین کسی باشید که به این سؤال پاسخ می‌دهید

در این نسخه علاوه بر الماس به عنوان جوایز عملیات ها، برای برخی از عملیات ها جوایز نقدی نیز در نظر گرفته شده است. مدت این عملیات ها بر خلاف سایر عملیات ها 15 روز می باشد. در پایان هر عملیات، به نفر برتر علاوه بر الماس، جایزه نقدی تعیین شده نیز تعلق خواهد گرفت. شرکت در عملیات بسیار ساده است و صرفا کمی خلاقیت نیاز دارد؛ در داخل بازی بازیکنان زیادی هستند که می توانید از راهنمایی آن ها برای بهتر نتیجه گرفتن در عملیات استفاده کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد بازی گنگ استایل این است که می توانید دوستان جدیدی در این بازی پیدا کنید و در کنار بازی، با دریافت جایزه کسب درآمد هم داشته باشید! شاید شما هم بتوانید برنده یکی از جوایز 300 هزار تومانی عملیات ها باشید. سازندگان گنگ استایل در نظر دارند تا ضمن ارزیابی، در صورت استقبال کاربران از طرح جوایز نقدی، برنامه های مفصل تری را در این بخش اجرا نمایند.

همچنین جنگ بین گنگ ها که در این نسخه به بازی اضافه شده است نیز جذابیتی دوچندان را در پی داشته است. گنگ ها می توانند مهارت و برتری خود را به سایر گنگ ها ثابت کنند و منابع بیشتری را جایزه گرفته و با پیشرفت اعضا در رتبه بالاتری قرار گیرند. قطعا گنگی بهتر می تواند عمل کند که یک مدیر خوب برای ارتقای توان تاکتیکی اعضای گنگ داشته باشد. در آپدیت های بعدی، امکانات بیشتری در اختیار مدیر گنگ برای مدیریت کردن بهتر جنگ قرار خواهد گرفت.

مختصری از داستان گنگ استایل
گنگ استایل (GangStyle) داستان گروهی از افراد است که در پی تخریب و غارت شهر توسط افراد شرور، در تلاش هستند تا با تشکیل گنگ (قبیله، اتحاد یا کلن)، شهر خود را دوباره ساخته و با استراتژی مناسب با آن ها مقابله کنند. شما مسئول اداره شهر خواهید بود و با استخدام افراد مختلف و راه اندازی کسب و کارهای گوناگون، منابع مالی خود را افزایش داده و به کمک آن توان دفاعی شهر را آنقدر مستحکم خواهید کرد که دیگر هیچ کسی نتواند به سادگی به شما حمله نماید و سپس به کمک دیگر شهرها رفته و آن ها را آزاد می کنید تا دوباره مردم به شهر بازگردند.

به تازگی نسخه 1.02 این بازی عرضه گشته است که عموم علاقمندان می توانند بازی را بصورت رایگان از کافه بازار یا اپ استور دانلود نمایند. در این نسخه قابلیت های جدیدی به بازی اضافه گردیده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- افزوده شدن مراحل 11 و 12 برای دفتر کار
- افزوده شدن جنگ بین گنگ ها (War)
- افزوده شدن تجهیزات دفاعی جدید
- امکان ذخیره سازی چند نقشه در بخش تنظیمات
- امکان ارسال پیام در گنگ و به دیگر اعضا
- بهبود قدرت نیروها و تجهیزات دفاعی
- دریافت روزانه جعبه هدیه
- رفع برخی ایرادات موجود در بازی

اگر علاقمند به بازی گنگ استایل هستید، می توانید با دانلود بازی گنگ استایل برای پلتفرم اندروید یا آی او اس به جمع علاقمندان به این بازی بپیوندید. کانال تلگرام گنگ استایل هم همواره آخرین اخبار مرتبط با این بازی هیجان انگیز را در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

منبع