تا 15 درصد تخفیف ویژه در هایبرید سرورهای پارس پک

تا 15 درصد تخفیف ویژه در هایبرید سرورهای پارس پک

سال ها پیش هر زمان صحبت از سرور اختصاصی به میان می آمد مشکلاتی مانند عدم امکان اعمال سلیقه در مقادیر سخت افزاری و هزینه های گزاف آن سایه سنگینی بر سر مدیران سرور می انداخت تا حدی که بسیاری به دلیل مشکلات هزینه ای چه در مرحله خرید و چه در مرحله نگهداری، یا عطای آن را به لقایش می بخشیدند و یا به ناچار به این خرید تن می دادند. همگام با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شرکت های دانش بنیان، رنگ جدیدی به این حوزه از دنیای آی تی نواخته شد. پارس پک به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان به سهم خود ره آورد هایش را در حوزه سرور اختصاصی و خدمات دیتاسنتر در قالب هایبرید سرور و ماکرو سرور ارائه کرد که مورد استقبال کم نظیر مدیران سرور قرار گرفت تا سلسله موفقیت های پارس پک پس از ارائه ابر سرور و خدمات میزبانی ابری امتداد یابد. حال این شرکت تصمیم گرفته تا با توجه به تلاش همیشگی اش در کاهش هزینه های تمام شده مدیران وب فارسی، اقدام به ارائه ی تخفیفات تابستانی نماید تا در نهایت رضایت بیشتر کاربران فراهم گردد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات طرح تابستانی پارس پک، با سکان آکادمی همراه باشید.

اولین کسی باشید که به این سؤال پاسخ می‌دهید

هایبرید سرورها نسل پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با هزینه ای مناسب، قابلیت انعطاف بالایی در پیکره بندی سخت افزاری چه در زمان خرید و چه در زمان ارتقا را دارا می باشند. لذا بدون دغدغه از پیش آمد Down Time های بلند مدت، می توانید سخت افزار خود را ارتقا دهید.

از دیگر ویژگی های هایبرید سرورها استفاده از انواع سایز و معماری هارد اعم از SATA ، SSD و RAID است. در کنار تمام این امکانات شما می توانید با استفاده از پنل ابر سرور، مدیریت کاملی -چه در دسترسی و چه در مانیتورینگ سرور- داشته باشید. از ویژگی های پنل ابر سرور پارس پک می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- ارتقای آسان سخت افزاری
- نصب مجدد سیستم عامل تنها در عرض چند دقیقه
- فایروال (Firewall) قدرتمند رایگان در پنل ابری اختصاصی
- 100 گیگابایت فضای رایگان پشتیبان در موقعیت فیزیکی مستقل از سرور
- نمودار های مانیتورینگ درگیری با هارد دیسک و مصرف ترافیک و پردازنده سرور در دوره های زمانی مختلف
- قابلیت اتصال VNC جهت دسترسی به سرور از لحظه بوت و بدون نیاز به اتصال بر بستر شبکه
- دسترسی به کلیدهای خاموش، روشن و ریست سخت افزاری سرور
- گراف های روزانه، هفتگی و ماهیانه (CPU | Bandwidth | IO)
- پنل رایگان ابری (Rebuild | Reboot | VNC | System Rescue)
- انواع کنترل پنل های اینترنتی (WebSitePanel | Plesk | DirectAdmin | cPanel | Kloxo) 
- انواع سیستم عامل (Linux (Debian, CentOS, Ubuntu) | Windows Server)

با شروع فصل تابستان، پارس پک برنامه ی جدیدی را برای کاهش هرچه بیشتر هزینه های سخت افزاری مدیران وب فارسی در نظر گرفته است و از همین رو شما می توانید تمامی امکانات فوق را با 15% تخفیف تابستانی دریافت نمایید. جهت مشاهده کوپن تخفیف، کافی است تا به صفحه هایبرید سرور در سایت پارس پک مراجعه نمایید.

تیم مهندسی و تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان پارس پک هر لحظه در تلاش و تکاپو برای جستجو و خلق بالاترین سطح فناوری است. لذا از همین امروز می توانید کسب و کار خود را بر پایه ی زیرساخت ابری پارس پک بنا کنید.