گردهمایی ۲ روزه توسعه دهندگان وب ایران در تیرماه ۱۳۹۵

گردهمایی ۲ روزه توسعه دهندگان وب ایران در تیرماه ۱۳۹۵

در سال‌های اخیر، پیشرفت چشمگیر تکنولوژی های نوین و ارتباط تنگاتنگ بیشتر مردم با حوزه ی فناوری اطلاعات و نیاز روزافزون برای استفاده از اینترنت و خدماتی که به صورت آنلاین ارائه می گردند، موجب گردیده وب فارسی با پتانسیل بسیار بالایی که دارد در پی بهینه سازی و بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده به صورت آنلاین باشد و همین امر باعث گردیده تا استانداردها و تکنیک‌های نوینی به این حوزه وارد شوند. مدرسه استانداردهای وب با همکاری موسسه طراحان و ایده پردازان آرتیمان و حمایت سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان نهاد رسایت جمهوری، نخستین همایش توسعه دهندگان وب در سال ۱۳۹۵ را به مدت ۲ روز برای طراحان رابط کاربری و توسعه‌دهندگان زبان‌های جاوا اسکریپت و سی اس اس برگزار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این رویداد، با سکان آکادمی همراه باشید.

از اصلی‌ترین محورهای این رویداد می‌توان به آشنایی با تکنیک ها، لایبرری ها و فریم ورک های جدید در زمینه ی طراحی رابط کاربری و شرکت در کارگاه های آموزشی در تاریخ ۳۰ و ۳۱ تیرماه ۱۳۹۵ و همچنین برقراری ارتباط و شبکه‌سازی با سایر افراد صاحب سبک و تجربه در این حوزه اشاره کرد.

از ویژگی‌های منحصر به فرد این رویداد می‌توان به بخش سخنرانی‌ها اشاره کرد که به صورت آنلاین پوشش داده خواهد شد تا علاقمندانی که امکان حضور در این همایش را ندارند، نکات مطروحه توسط سخنرانان را از دست ندهند.

گفتنی است مدرسه استانداردهای وب، با هدف استاندارد سازی این بستر، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد و در این مدت با برگزاری همایش ها، کارگاه ها و گردهمایی های متعدد تلاش دارد تا به اهداف تعیین شده ی خود برسد؛ این مدرسه با برگزاری کارگاه ها و همایش های تخصصی و فنی به آموزش دست اندرکاران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و کسانی که تمایل دارند به کسب تجربه و درآمد در این حوزه بپردازند کمک خواهد کرد.

این مجموعه قصد دارد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از این رویداد ۲ روزه بهره مند شوند به همین منظور در جهت حمایت از دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مددجویان بهزیستی، تخفیف های ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته که با مراجعه به وب سایت همایش، اطلاعات تکمیلی در این زمینه در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. از عمده ترین مزایای شرکت در این همایش، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- آشنایی با تکنیک‌ها، لایبرری ها و فریم‌ ورک‌های جدید طراحی رابط کاربری
- شرکت در کارگاه‌های آموزشی مرتبط با موضوعات مطرح شده در همایش
- برقراری ارتباط و شبکه‌سازی با سایر متخصصین این حوزه
- دریافت گواهینامه ی شرکت در همایش
- ۲ روز خوش همراه با یادگیری و شبکه‌سازی

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش توسعه دهندگان وب ایران مراجعه نموده و یا جهت پرسش هر گونه سوال در خصوص همایش می‌توانید با دبیرخانه مدرسه استانداردهای وب با شماره تلفن: ۸۸۹۸۵۰۳۰-۰۲۱ و همچنین آدرس ایمیل contact@wsschool.org تماس حاصل فرمایید.

گروه دانش بنیان سکان آکادمی امیدوار است تا با اطلاع رسانی این رویداد به علاقمندان، بتواند گامی هر چند کوچک در پیشبرد اهداف جامعه وب فارسی برداشته و در رونق بخشیدن به این رویداد مؤثر واقع گردد.