Winnie: شبکه‌ای اجتماعی مخصوص والدین

Winnie: شبکه‌ای اجتماعی مخصوص والدین

چه بخواهیم و چه نخواهیم باید قبول کنیم که بخش بزرگی از زندگی پدر و مادر ها را سؤال های بی پاسخ آن ها در مورد فرزندشان تشکیل داده است. سؤالاتی ساده مانند این که آیا کافی شاپ محل، برای فرزندشان جای مناسبی است؟ یا این که آیا محوطه بازی و پارکی که فرزندشان به آن جا می رود، همان طور که به نظر می رسد جای خوبی است یا نه؟ اپلیکیشن وینی دقیقاً به همین منظور ساخته شده تا به والدین کمک کند. برای آشنایی بیشتر با Winnie، با سکان آکادمی همراه باشید.

Winnie یک شبکه اجتماعی برای پدر و مادرها است که در آن جا می توانند نقطه نظر خود را در مورد مناسب بودن یک محل برای بچه ها (یا پدر و مادر ها!) با تگ کردن آن، با دیگران به اشتراک بگذارند. آن ها همچنین می توانند جزئیات بیشتری مانند وسائل برای تعویض پوشک بچه در دست‌شویی یا وجود فضای کافی برای کالسکه بچه و ... را هم مشاهده کنند.

وینی هم اکنون بیش از 100 هزار محل در ایالات متحده را در خود ثبت کرده است و هر روز به این آمار افزوده می شود. سارا ماسکوف (Sara Mauskopf) مدیر عامل Winnie در مصاحبه یی گفته است:

ما در حال ساخت پلتفرمی برای تمام والدین، یعنی والدین مجرد، خانواده های ناتوان، تنگ دست و ... هستیم. به این صورت هیچ کدام از ما دیگر لازم نیست تنها باشیم.

در حال حاضر Winnie برای iOS به صورت رایگان در دسترس است. حال ممکن است این سوال برای شما خواننده ی گرامی پیش بیاید که چنین اپلیکیشنی در ایران کاربردی ندارد، چرا سکان آکادمی به معرفی آن پرداخته است؟ در پاسخ به چنین سوالی باید گفت که هدف اصلی از معرفی چنین اپلیکیشنی این بوده تا ایده ساخت اپ هایی مشابه را به ذهن توسعه دهندگان ایرانی برسانیم چرا که جای خالی اپلیکیشن هایی این چنین، کاملا احساس می گردد.

نظر شما چیست؟ آیا ساخت چنین اپلیکیشنی می تواند با موفقیت چشم گیری از روی والدین ایرانی رو به رو شود؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

منبع