Nylas: نرم‌افزاری اپن سورس برای مدیریت ایمیل

Nylas پلتفرمی مدرن، اپن سورس و توسعه پذیر است که برای مدیریت ایمیل، کانتکت ها و تقویم های مختلف در سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس قابل استفاده است. برای آشنایی بیشتر با Nylas، با سکان آکادمی همراه باشید.

Nylas محصول شرکتی نسبتاً کوچک است که در سال ۲۰۱۳ در سانفرانسیسکو تاسیس شده است. نیلاس با استفاده از فناوری های Electron, React و Flux نوشته شده است. نیلاس ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- نمایش اطلاعات مختلف مرتبط با فرستادنده ی ایمیل مثل جزئیات مرتبط با شبکه‌های اجتماعی
- حاوی ۵ تم مختلف برای سلائق مختلف
- برنامه‌ریزی جهت ارسال ایمیل در آینده
- امکان پاسخگویی سریع به ایمیل‌های دریافتی
- امکان نوشتن پلاگین های اختصاصی برای توسعه ی قابلیت‌های Nylas
- طراحی زیبا و کاربرپسند
- اپن سورس
- امکان قرار دادن امضاء
- قابلیت جستجوی سریع
- پلاگین جلوگیری از فیشینگ
- سازگار با پروتکل های IMAP, SMTP, ActiveSync و MIME
- برخورداری از RESTful APIs

اگر علاقمند به استفاده از این نرم افزار اپن سورس هستید، با مراجعه به لینک دانلود نیلاس، می توانید بسته به نوع سیستم عامل خود -ویندوز، مک یا لینوکس- این نرم افزار را دریافت نموده و نظرات خود را پیرامون آن، با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

Nylas N1

0


فرنوش فهیم

فرنوش فهیم تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشته ادبیات انگلیسی شروع کرد و سپس در همان دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد را در رشته آموزش زبان انگلیسی به اتمام رساند.

اگرچه که ترجمه بیش از آن که علم باشد یک مهارت است، اما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگریسته می شود. به عبارت دیگر به منظور ترجمه مقالات انگلیسی در حوزه های متفاوت در وبلاگ سکان آکادمی، سعی شده تا مترجم هایی به خدمت گرفته شوند که به فن ترجمه تسلط داشته باشند. فرنوش فهیم با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی نیز می باشد.


  • Mahdi در تاریخ: 1395/03/13

    ممنون نرمافزار عالیه هست

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)