Nodecasts.io: سری آموزش‌های Node.js و JavaScript

برای علاقمندان به آموزش PHP به‌ خصوص فریم ورک لاراول، سایت Laracasts منبع آموزش شناخته شده یی است. حال توسعه‌دهنده یی به نام Lon Kuperman با الهام گرفتن از سایت لاراکست، سایتی آموزشی به آدرس Nodecasts.io به راه انداخته است تا از طریق ویدیوهای آموزشی رایگان، علاقمندان به فراگیری آموزش جاوا اسکریپت و همچنین نود جی اس را آموزش دهد. برای آشنایی بیشتر با این سایت، با سکان آکادمی همراه باشید.

Lon Kuperman توسعه‌دهنده یی است که سال‌ها است با زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت کدنویسی می کند. وی قصد دارد تا در سایت Nodecasts محتوای ویدیویی آموزشی فاخر پیرامون موضوعات Node.js, JavaScript, Web Performance و سایر مباحث مربوطه به صورت هفتگی منتشر کند.

Learn Node.js

0


فرنوش فهیم

تحصیلات آکادمیک‌ام رو در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشتهٔ ادبیات انگلیسی شروع کردم و سپس در همون دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد رو در رشتهٔ آموزش زبان انگلیسی به اتمام رسوندم. اگرچه ترجمه بیش از اون‌که علم باشه، یک مهارته، اما ما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگاه می‌کنیم. من با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده‌دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی هستم.


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)