Nodecasts.io: سری آموزش‌های Node.js و JavaScript

برای علاقمندان به آموزش PHP به‌ خصوص فریم ورک لاراول، سایت Laracasts منبع آموزش شناخته شده یی است. حال توسعه‌دهنده یی به نام Lon Kuperman با الهام گرفتن از سایت لاراکست، سایتی آموزشی به آدرس Nodecasts.io به راه انداخته است تا از طریق ویدیوهای آموزشی رایگان، علاقمندان به فراگیری آموزش جاوا اسکریپت و همچنین نود جی اس را آموزش دهد. برای آشنایی بیشتر با این سایت، با سکان آکادمی همراه باشید.

Lon Kuperman توسعه‌دهنده یی است که سال‌ها است با زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت کدنویسی می کند. وی قصد دارد تا در سایت Nodecasts محتوای ویدیویی آموزشی فاخر پیرامون موضوعات Node.js, JavaScript, Web Performance و سایر مباحث مربوطه به صورت هفتگی منتشر کند.

Learn Node.js

0


فرنوش فهیم

فرنوش فهیم تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشته ادبیات انگلیسی شروع کرد و سپس در همان دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد را در رشته آموزش زبان انگلیسی به اتمام رساند.

اگرچه که ترجمه بیش از آن که علم باشد یک مهارت است، اما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگریسته می شود. به عبارت دیگر به منظور ترجمه مقالات انگلیسی در حوزه های متفاوت در وبلاگ سکان آکادمی، سعی شده تا مترجم هایی به خدمت گرفته شوند که به فن ترجمه تسلط داشته باشند. فرنوش فهیم با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی نیز می باشد.


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)