Jarves: سی ام اسی بر پایه ی فریم ورک Symfony

Jarves: سی ام اسی بر پایه ی فریم ورک Symfony

این سی ام اس یک پارچه، امکان توسعه سریع اپلیکیشن را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. Jarves بر پایه ی فریم ورک سیمفونی و با فناوری RESTful API با پشتیبانی از زبان PHP نسخه ی ۵.۶ بالا طراحی شده است. جهت آشنایی بیشتر با این CMS، با سکان آکادمی همراه باشید.

رابط کاربری ادمین این سیستم مدیریت محتوا همیشه دارای الگویی ثابت است که شامل فهرست ویوها، امکان ویرایش و اضافه کردن ویوها و همچنین حذف برخی داده ها می شود. همچنین Jarves کلاس هایی از پیش تعریف شده را برای فرانت اند، بک اند و بخش های دیگر وب سایت ایجاد می کند تا ویوهای مورد نیاز را در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد کنید.

البته این تنها کاری نیست که Jarves انجام می دهد؛ این فریم ورک همچنین راه هایی برای تعریف سریع و ساده ی آبجکت های ORM را در اختیار توسعه دهنده قرار می دهد. اگر نمی خواهید کلاس های PHP یا پیکربندی XML را خودتان بنویسید، مشکلی نیست چرا که جاروس یک ادیتور بسیار کاربردی برای کارهایی از این دست پیش بینی کرده است که با استفاده از آن خواهید توانست آبجکت های ORM، یو آر ال های RESTful API، ویوهای CRUD، روت ها، ترجمه ها و بسیاری چیزهای دیگر را ایجاد نمایید.

بلافاصله پس از نصب این سی ام اس، بازدهی ادمین پنل را مشاهده خواهید کرد. قابلیت های پیش رویتان به شما کمک می کنند تا فضای جذاب تری را پیش رو داشته باشید و چیزهای بهتر و جالب تری خلق کنید.

امروزه ساخت وب سایت به معنی ساخت RESTful APIها، استفاده از ORMها و داشتن رابطی مدرن، کاملاً ریسپانسیو و بهینه سازی شده برای ابزارهای هوشمندی همچون موبایل و تبلت است. جاروس تمام این فیچرها و خیلی از موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. همه چیز از طریق JSON RESTful API قابل دسترسی است. می توانید از هر ORM یی که می خواهید استفاده کنید اما در عین حال Propel ORM به خاطر سرعت بالایی که دارا است از پیش نصب شده است.

داشتن جاروس به معنی آزادی عمل زیاد در طراحی وب سایت است. در جاروس مجبور به استفاده از یک تمپلیت انجین ، لایبرری فرانت اند یا یک نوع داکتایپ خاص نیستید بلکه از هر چه که می خواهید می توانید استفاده کنید، مثلاً Twig، Smarty، Pure PHP یا دیگر موارد. شما می توانید کار خود را با یک صفحه کاملاً خالی شروع کرده یا اگر دوست دارید می توانید از تم های نمونه برای ساخت سریع و راحت وب سایت استفاده کنید.

اگر می خواهید هسته اصلی وب سایت را شخصی سازی کنید می توانید این کار را به کمک Symfony به بهترین و راحت ترین نحو ممکن انجام دهید. توسعه ی جاروس به معنی توسعه ی فریم ورک Symfony است. با استفاده از لایبرری های Symfony، امکان توسعه ی این سی ام اس را خواهید داشت. به عبارت دیگر، شما لازم نیست یک معماری جدید را یاد بگیرید بلکه می توانید تمام قالب ها و کنترلرها را با استفاده از Symfony بازنویسی کنید.

منبع