حذف شمارش تعداد کاراکترهای تصاویر و لینک ها در محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییتر

شبکه ی اجتماعی توییتر به زودی محدودیت هایی که در هر توییت هست را متوقف خواهد کرد تا کاربران بتوانند با آزادی بیشتری پیام های خود را بنویسند.  جک دورسی مدیرعامل کنونی شرکت توییتر در ماه ژانویه گفته که این شرکت دنبال راه جدیدی برای نمایش دادن پست ها در توییتر است که اگر اجرا شود کاربران می توانند با راحتی بیشتری از این شبکه ی اجتماعی استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

 در حال حاضر لینک ها به داشتن فقط 23 حرف محدود هستند و اگر کسی بخواهد متن طولانی تری در هر توییت قرار دهد باید از اسکرین شات های مقالات استفاده کند یا این که چند تا متن کوتاه را پشت سر هم قرار دهد. متاسفانه محدودیت هایی که در حال حاضر در توییتر وجود دارند باعث شده اند که گروهی از کاربران شبکه های اجتماعی تمایل زیادی به استفاده از این شبکه از خود نشان ندهند. البته بد نیست بدانید که این محدودیت ها در اصل به خاطر این بود که در گذشته افراد برای گذاشتن توییت از گوشی های ساده استفاده می کردند؛ گوشی هایی که محدودیت استفاده از کاراکتر در متن پیام داشتند ولی خوشبختانه امروزه با آمدن گوشی های هوشمند این مشکل رفع شده است.

اخیراً مدیران اجرایی توییتر تصمیم گرفته اند تعداد ظرفیت هر توییت را به ۱۰۰۰۰ کاراکتر افزایش دهند تا با این کار مردم را به استفاده از توییتر تشویق کنند. با این حال، ماهیت خلاصه و مفید توییت ها به این شبکه ی اجتماعی کمک نموده تا نسبت به سایر شبکه های اجتماعی کاربرد به مراتب متفاوت تری داشته باشد. البته لازم به ذکر است که یکی دیگر از جاذبه های Twitter دنبال کردن برنامه های زنده ی ورزشی و وقایع سیاسی و سرگرمی هاست.

به نظر شما آیا افزایش تعداد کاراکترهای مجاز در هر توییت از ۱۴۰ کاراکتر به ۱۰۰۰۰ کاراکتر می تواند از جذابیت این شبکه ی اجتماعی محبوب بکاهد یا خیر؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

Twitter to Stop Counting Photos and Links in 140-Character Limit

0  • پسر کرمونی در تاریخ: 1395/03/11

    آشغالترین تصمیمی که توییتر میتونست بگیره!
    چه فایده اینطوری؟ خب اگه اینجوری میخواستیم میرفتیم سراغ شبکه های دیگه! توییتر تمام مذیتش خلاصه بودن مطالبه! اینطوری که....

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)