bench: ابزاری آنلاین برای برگزاری نشست های اینترنتی

bench: ابزاری آنلاین برای برگزاری نشست های اینترنتی

کار کردن و صحبت کردن، وقتی همه افراد دور یک میز نشسته اند آسان تر است. تصور کنید اطراف میز کاری به تبادل نظر با اعضای گروه می پردازید، چیزی را به اشتراک می گذارید یا شکلی را رسم می کنید. در دنیای واقعی، نشستن دور یک میز اصلا کار سختی نیست اما این کار به صورت تحت وب، می تواند از این هم ساده تر باشد! به طوری که این ایده باعث ایجاد Bench شده است. برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم آنلاین، با سکان آکادمی همراه باشید.

برای استفاده از این ابزار حتی نیازی نیست افراد مورد نظرتان اکانت داشته باشند؛ تنها با به اشتراک گذاشتن یک لینک Bench  یا «میز کار» که منحصرا برای شما ایجاد شده است می توانید به مکالمه و تبادل فایل با هم بپردازید. البته این در حالی است که دسترسی برای مهمان ها رایگان است. از جمله برخی تجربه های کاربران این استارتاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- "بهترین ابزاری است که برای کار گروهی دیده ام"
- "این بهتر از hangouts است."
- "ین برنامه انقلابی در زمینه تبادل فایل و کار گروهی است."

همه چیز این ایده ساده است، حتی قیمت گذاری به طوری که برای فریلنسرها همیشه رایگان است؛ 3 میزکار مختلف برای به اشتراک گذاری و پشتیبانی استاندارد برای آن ها در نظر گرفته شده است. تیم ها هم با پرداخت 4.95 دلار هزینه ماهیانه برای هر عضو از تیم می توانند از 25 میز مختلف بهره مند گردند.  

از جمله ویژگی های منحصر به فرد bench این است که با دراپ باکس، گوگل درایو و چندین ابزار دیگر یکپارچه است؛ پس از دعوت افراد به میز کارتان، می توانید با درگ و دراپ کردن یا استفاده از پلاگین گوگل کروم، فایل هایتان را به اشتراک بگذارید یا از طریق میکروفن و تایپ کردن به گفتگو بپردازید. تمام افرادی که لینک مخفی میزکارهایتان را دارند تا زمانی که آن ها را ریست نکرده اید می توانند به آنها وارد شوند.

منبع


مرتضی صمدی