Horizon: پلتفرمی اپن‌سورس برای توسعهٔ اپلیکیشن‌های جاوااسکریپتی

Horizon: پلتفرمی اپن‌سورس برای توسعهٔ اپلیکیشن‌های جاوااسکریپتی

با استفاده از این API سادهٔ جاوااسکریپت، می‌توانید خیلی سریع یک اپلیکیشن موبایل یا وب ایجاد کرده و به مرور زمان آن را توسعه دهید. در واقع، با استفاده از این پلتفرم اپن‌سورس خواهید توانست اپ‌های خود را در اختیار کاربران بیشماری قرار داده و به صورت اصطلاحاً Real-time، آنها را آپدیت نگاه دارید.

Horizon که توسط تیم RethinkDB و جامعه‌ای اپن‌سورس متشکل از صدها دولوپر تولید شده است، به شما این امکان را می‌دهد تا اپلیکیشن‌های پیچیده و سنگین را خیلی سریع ایجاد کنید. از جمله قابلیت‌های اصلی این API، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- ماژولار و قابل توسعه ‌
هورایزن به عنوان سروری بدون نیاز به هیچ‌گونه وابستگی برای اپ‌های مبتنی بر جاوااسکریپت توزیع شده است. زمانی که آمادهٔ نوشتن کدهای بک‌اند باشید، می‌توانید ماژول‌های هورایزن را به طور مستقیم در Node.js لود کنید. 

قابلیت Real-time به صورت پیش فرض 
Horizon آپدیت‌های خود را به صورت در لحظه به مشتریان خود ارائه می‌کند تا بدین صورت، اپلیکیشن شما بتواند به سادگی آپدیت گردد.

امنیت و اعتبار 
مشتریانی که از طریق فیسبوک، توییتر، گوگل، گیت‌هاب و دیگر سرویس‌ها تأیید صلاحیت شده‌اند می‌توانند از این API استفاده کنند. شما می‌توانید از طریق APIهای رایج، اپلیکیشن‌های خود را ایمن کرده و حساب‌های کاربری، سِشِن‌ها و سطوح دسترسی آن را مدیریت کنید.