لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
devRant: یک شبکه ی اجتماعی اختصاصی برای توسعه دهنده ها و برنامه نویسان

devRant: یک شبکه ی اجتماعی اختصاصی برای توسعه دهنده ها و برنامه نویسان

برخی از توسعه دهندگانی که به عنوان مهندس نرم افزار در شرکت ها کار می کنند با وجود این که کارشان را دوست دارند و از آن لذت می برند گاهی اوقات به سرزنش کارفرما و مشتری هایشان می پردازند. برنامه کاربردی devRant مخصوص توسعه دهنده هایی ساخته شده که می خواهند ناکامی هایشان را پشت سر بگذارند و به تلاش ادامه دهند. مطمئناً شما نیز به استفاده از آن علاقمند خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر، با سکان آکادمی همراه باشید.

معمولاً توسعه دهنده ها برای بیرون ریختن استرس و ناکامی هایشان به شبکه ی اجتماعی تويیتر  پناه می برند و مشکلاتشان را در آنجا بیان می کنند ولی متاسفانه کاربران  این شبکه ی اجتماعی اغلب افراد عادی هستند و گفته های توسعه دهنده ها برایشان قابل درک نیست!  

devRant یک شبکه ی اجتماعی اختصاصی برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان است که خوشبختانه این مشکل را حل نموده و محیطی را ایجاد کرده است که توسعه دهنده ها در آنجا می توانند اوقات خوشی داشته باشند و استرس های کاریشان را فراموش کنند؛ در محیط devRant هم درست مانند شبکه های اجتماعی دیگر، کاربران پست ها و کامنت های شما را می خوانند و آن ها را تایید و یا رد می کنند. البته درdevRant  این امکان وجود دارد که شما بتوانید به صورت ناشناس فعالیت داشته باشید و به طور جدی با توسعه دهندگان دیگر گفت و گو و از راهکارها و راهنمایی های آن ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که در حال حاضر نسخه ی آی او اس، اندروید و وب اپلیکیشن این برنامه به صورت رایگان وجود دارد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

نظرتان در مورد شبکه ی اجتماعی devRant چیست؟ آیا تا به حال از آن  استفاده کرده اید؟ به نظر شما آیا این شبکه ی اجتماعی می توانند به محبوبیت زیادی در میان توسعه دهندگان ایرانی دست یابد؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

منبع