devRant: یک شبکه ی اجتماعی اختصاصی برای توسعه دهنده ها و برنامه نویسان

برخی از توسعه دهندگانی که به عنوان مهندس نرم افزار در شرکت ها کار می کنند با وجود این که کارشان را دوست دارند و از آن لذت می برند گاهی اوقات به سرزنش کارفرما و مشتری هایشان می پردازند. برنامه کاربردی devRant مخصوص توسعه دهنده هایی ساخته شده که می خواهند ناکامی هایشان را پشت سر بگذارند و به تلاش ادامه دهند. مطمئناً شما نیز به استفاده از آن علاقمند خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر، با سکان آکادمی همراه باشید.

معمولاً توسعه دهنده ها برای بیرون ریختن استرس و ناکامی هایشان به شبکه ی اجتماعی تويیتر  پناه می برند و مشکلاتشان را در آنجا بیان می کنند ولی متاسفانه کاربران  این شبکه ی اجتماعی اغلب افراد عادی هستند و گفته های توسعه دهنده ها برایشان قابل درک نیست!  

devRant یک شبکه ی اجتماعی اختصاصی برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان است که خوشبختانه این مشکل را حل نموده و محیطی را ایجاد کرده است که توسعه دهنده ها در آنجا می توانند اوقات خوشی داشته باشند و استرس های کاریشان را فراموش کنند؛ در محیط devRant هم درست مانند شبکه های اجتماعی دیگر، کاربران پست ها و کامنت های شما را می خوانند و آن ها را تایید و یا رد می کنند. البته درdevRant  این امکان وجود دارد که شما بتوانید به صورت ناشناس فعالیت داشته باشید و به طور جدی با توسعه دهندگان دیگر گفت و گو و از راهکارها و راهنمایی های آن ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که در حال حاضر نسخه ی آی او اس، اندروید و وب اپلیکیشن این برنامه به صورت رایگان وجود دارد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

نظرتان در مورد شبکه ی اجتماعی devRant چیست؟ آیا تا به حال از آن  استفاده کرده اید؟ به نظر شما آیا این شبکه ی اجتماعی می توانند به محبوبیت زیادی در میان توسعه دهندگان ایرانی دست یابد؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

devRant — Here’s The Ultimate App That Every Developer Must Use

0 • امید اقاخانی در تاریخ: 1395/02/26

  سلام
  به جرات میتونم بگم اولین سایت ایرانی ه که مزخرف نیست مطالب با محوریت تکنولوژی داره
  تبلیغات پاپ اپ نداره
  مطالب واقعا پرارزشن
  از تیم سکان مچکرم

  ادمین سایت در تاریخ: 1395/02/26

  کاربر گرامی سلام
  نظر لطف شماست
  امیدواریم که تیم سکان آکادمی توانسته باشد گامی کوچک در تولید علم در ایران بردارد.


  ارادتمند
  تیم سکان آکادمی

  LORD_FLAW در تاریخ: 1395/02/27

  like

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)