آشنایی با Sympli: ابزاری برای طراحی قالب اولیه ی اپلیکیشن موبایل

Sympli پلتفرمی برای طراحان و توسعه دهندگان است که به سادگی با نرم‌افزارهای ایکس کد، اندروید استودیو، اسکچ و فتوشاپ کار می‌کند و از آن طریق قادر خواهید بود تا اقدام به طراحی قالب اولیه ی اپلیکیشن کنید. برای آشنایی بیشتر با Sympli، با سکان آکادمی همراه باشید.

سیمپلی دارای پلاگین هایی برای نرم‌افزار های Photoshop و Sketch است و شما با استفاده از این نرم‌افزارها قادر خواهید بود تا اقدام به طراحی نمونه ی اولیه ی اپلیکیشن موبایل خود کنید. سپس یک خروجی از طرح خود گرفته و می‌توانید آن را با توسعه دهندگانی که قرار است طرح اولیه را تبدیل به کد کنند به اشتراک بگذارید.

نکته ی جالب در مورد سیمپلی این است که پس از گرفتن خروجی از طرح خود، چیزهایی همچون ابعاد المان های قرار گرفته در طرح، تصاویر وکتور و … به صورت مجزا در اختیار توسعه‌دهنده قرار خواهند گرفت تا با استفاده از پلاگین های نرم افزارهای Xcode و Android Studio، آن ها خیلی سریع بتوانند اقدام به توسعه ی اپ نماید. این پلتفرم برای اجرای یک پروژه کاملاً رایگان است و می‌توانید آن را تست کرده و نظرات خود را در مورد آن، با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

Make pixel perfect apps. Simply.

0


فرنوش فهیم

تحصیلات آکادمیک‌ام رو در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشتهٔ ادبیات انگلیسی شروع کردم و سپس در همون دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد رو در رشتهٔ آموزش زبان انگلیسی به اتمام رسوندم. اگرچه ترجمه بیش از اون‌که علم باشه، یک مهارته، اما ما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگاه می‌کنیم. من با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده‌دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی هستم.


 • سارا در تاریخ: 1395/02/25

  ما که رفتیم تو سایتش افزونه ایی ندیدیم خواهر .
  پولیه شما گفتین نیست فقط یه پلن بدرد نخورش رایگانه.
  ماکه نرم افزاری چیزی ندیدم تو سایتش پیدا کردین ما رم صدا کنین

 • منتقد در تاریخ: 1395/02/25

  ببخشبد آیا سکان مجوز استفاده از فونت ایران سانس را گرفته است ؟

  ادمین سایت در تاریخ: 1395/02/25

  با سلام خدمت شما کاربر گرامی
  آری
  لطفا به صفحه http://goo.gl/1wN0C7 مراجعه نمایید. مجوز در این صفحه درج شده است


  ارادتمند
  تیم سکان آکادمی

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)