لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
آشنایی با Sympli: ابزاری برای طراحی قالب اولیه ی اپلیکیشن موبایل

آشنایی با Sympli: ابزاری برای طراحی قالب اولیه ی اپلیکیشن موبایل

Sympli پلتفرمی برای طراحان و توسعه دهندگان است که به سادگی با نرم‌افزارهای ایکس کد، اندروید استودیو، اسکچ و فتوشاپ کار می‌کند و از آن طریق قادر خواهید بود تا اقدام به طراحی قالب اولیه ی اپلیکیشن کنید. برای آشنایی بیشتر با Sympli، با سکان آکادمی همراه باشید.

سیمپلی دارای پلاگین هایی برای نرم‌افزار های Photoshop و Sketch است و شما با استفاده از این نرم‌افزارها قادر خواهید بود تا اقدام به طراحی نمونه ی اولیه ی اپلیکیشن موبایل خود کنید. سپس یک خروجی از طرح خود گرفته و می‌توانید آن را با توسعه دهندگانی که قرار است طرح اولیه را تبدیل به کد کنند به اشتراک بگذارید.

نکته ی جالب در مورد سیمپلی این است که پس از گرفتن خروجی از طرح خود، چیزهایی همچون ابعاد المان های قرار گرفته در طرح، تصاویر وکتور و … به صورت مجزا در اختیار توسعه‌دهنده قرار خواهند گرفت تا با استفاده از پلاگین های نرم افزارهای Xcode و Android Studio، آن ها خیلی سریع بتوانند اقدام به توسعه ی اپ نماید. این پلتفرم برای اجرای یک پروژه کاملاً رایگان است و می‌توانید آن را تست کرده و نظرات خود را در مورد آن، با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

منبع


فرنوش فهیم