آشنایی با Sympli: ابزاری برای طراحی قالب اولیه ی اپلیکیشن موبایل

آشنایی با Sympli: ابزاری برای طراحی قالب اولیه ی اپلیکیشن موبایل

Sympli پلتفرمی برای طراحان و توسعه دهندگان است که به سادگی با نرم‌افزارهای ایکس کد، اندروید استودیو، اسکچ و فتوشاپ کار می‌کند و از آن طریق قادر خواهید بود تا اقدام به طراحی قالب اولیه ی اپلیکیشن کنید. برای آشنایی بیشتر با Sympli، با سکان آکادمی همراه باشید.

سیمپلی دارای پلاگین هایی برای نرم‌افزار های Photoshop و Sketch است و شما با استفاده از این نرم‌افزارها قادر خواهید بود تا اقدام به طراحی نمونه ی اولیه ی اپلیکیشن موبایل خود کنید. سپس یک خروجی از طرح خود گرفته و می‌توانید آن را با توسعه دهندگانی که قرار است طرح اولیه را تبدیل به کد کنند به اشتراک بگذارید.

نکته ی جالب در مورد سیمپلی این است که پس از گرفتن خروجی از طرح خود، چیزهایی همچون ابعاد المان های قرار گرفته در طرح، تصاویر وکتور و … به صورت مجزا در اختیار توسعه‌دهنده قرار خواهند گرفت تا با استفاده از پلاگین های نرم افزارهای Xcode و Android Studio، آن ها خیلی سریع بتوانند اقدام به توسعه ی اپ نماید. این پلتفرم برای اجرای یک پروژه کاملاً رایگان است و می‌توانید آن را تست کرده و نظرات خود را در مورد آن، با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

منبع


فرنوش فهیم