آشنایی با WTF: اپلیکیشنی برای تشخیص ماهیت تصاویر

WTF نام سرویسی است که با استفاده از فیسبوک مسنجر از یک سو و همچنین به کارگیری از هوش مصنوعی از سوی دیگر، این امکان را فراهم می‌سازد تا ماهیت تصاویر مختلف را بیابید. اگر تصویری دارید که نمی‌دانید چیست و به کجا مربوط می شود، به خواندن این مقاله در سکان آکادمی ادامه داده تا بتوانید به کشف ماهیت تصویر مد نظرتان نائل شوید.

این سرویس 24 ساعت شبانه‌ روز و 7 روز هفته فعال است و به محض آن که تصویری را ارسال کنید، پاسخی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر هم ماهیت تصویر مشخص نشود، ظرف مدت 8 ساعت کاری این موضوع به اطلاع شما خواهد رسید.

نکته ی جالب در مورد این سرویس این است که WTF را می‌توانید به صورت کاملاً رایگان تست کرده و نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

Learn about the world around you.

0


فرنوش فهیم

فرنوش فهیم تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشته ادبیات انگلیسی شروع کرد و سپس در همان دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد را در رشته آموزش زبان انگلیسی به اتمام رساند.

اگرچه که ترجمه بیش از آن که علم باشد یک مهارت است، اما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگریسته می شود. به عبارت دیگر به منظور ترجمه مقالات انگلیسی در حوزه های متفاوت در وبلاگ سکان آکادمی، سعی شده تا مترجم هایی به خدمت گرفته شوند که به فن ترجمه تسلط داشته باشند. فرنوش فهیم با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی نیز می باشد.


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)