آشنایی با Nosili: ابزاری آنلاین برای پخش موسیقی بک گراند

امروزه افراد زیادی را می‌بینیم که به دنبال محیطی آرام برای کار کردن یا آرامش می‌گردند و با مشاهده ی این تقاضای رو به رشد «در جستجوی آرامش» ابزارهای زیادی هم به بازار عرضه شده‌اند که موسیقی آرامش بخشی را تولید کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهند که یکی از این ابزارهای آنلاین، Nosili است. در این مقاله با سکان آکادمی همراه باشید تا به بررسی این ابزار آرامش بخش بپردازیم.

Nosili یک ابزار ساخت موسیقی پس زمینه است که این امکان را به ما می‌دهد تا اصوات مختلف را با یکدیگر میکس کرده و با توجه به روحیات شخصی خود، محیطی آرامش بخش ایجاد کنیم. Nosili بیش از 10 تم موسیقایی مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید بسته به روحیه ی خود، یک با بیش از یک تم را هم‌زمان و با میزان بلندی مد نظر خود تنظیم کنید.

علاوه بر این، Nosili یک تایمر هم در اختیار شما قرار می‌دهد به این شکل که زمان های کاری خود را به بازه های 25 دقیقه یی تقسیم‌بندی کرده، مابین آن‌ها آنتراک های 5 دقیقه یی در نظر گرفته و پس از هر سه الی چهار بازه ی کاری، چیزی در حدود نیم ساعت رفع خستگی کنید.

در صورتی که در این سایت ثبت نام کنید، قادر خواهید بود تا میکس های آرامش بخش خود را ذخیره سازید تا هر دفعه مجبور به ساخت آهنگ آرامش بخش مد نظر خود نشوید. علاوه بر این، خواهید توانست تا آهنگ‌های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در ضمن، اگر جزو آدم‌های دست به قلم هستید، نوزیلی یک ویرایشگر متن هم در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از آن برای نوشتن نقطه نظراتتان در حین گوش کردن به موسیقی آرامش بخش استفاده کرده و در پایان هم نوشته‌های خود را در دراپباکس یا گوگل درایو ذخیره سازید.

نظر شما در مورد این سرویس آنلاین آرامش بخش چیست؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

Use Background White Noise for Greater Productivity

0


فرنوش فهیم

تحصیلات آکادمیک‌ام رو در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشتهٔ ادبیات انگلیسی شروع کردم و سپس در همون دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد رو در رشتهٔ آموزش زبان انگلیسی به اتمام رسوندم. اگرچه ترجمه بیش از اون‌که علم باشه، یک مهارته، اما ما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگاه می‌کنیم. من با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده‌دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی هستم.


  • عیسی پور در تاریخ: 1395/02/17

    واقعا عالی بود مرسی

  • محمدامین در تاریخ: 1395/02/17

    همیشه امتحان می کنم که وقتی دارم مطالعه می کنم یا کد میزنم آهنگ گوش بدم ولی بعد از 5 دقیقه کلا قاطی می کنم ... انواع آهنگ ها رو هم تست کردم ... با من یکی نمیسازه ولی انگار بقیه باش میسازن(!) ):

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)