Noisli: ابزاری آنلاین برای پخش موسیقی پس‌زمینه

Noisli: ابزاری آنلاین برای پخش موسیقی پس‌زمینه

امروزه افراد زیادی را می‌بینیم که به دنبال محیطی آرام برای کار کردن یا آرامش می‌گردند و با مشاهدهٔ این تقاضای رو به رشد در جستجوی آرامش، ابزارهای زیادی هم به بازار عرضه شده‌اند که موسیقی آرامش‌بخشی را تولید کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهند که یکی از این ابزارهای آنلاین، Noisli است. 

Noisli یک ابزار ساخت موسیقی پس‌زمینه است که این امکان را به ما می‌دهد تا اصوات مختلف را با یکدیگر میکس کرده و با توجه به روحیات شخصی خود، محیطی آرامش‌بخش ایجاد کنیم. Noisli بیش از 10 تِم موسیقایی مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید بسته به روحیات خود، یک با بیش از یک تِم را هم‌زمان و با میزان بلندی مد نظر خود تنظیم کنید.

علاوه بر این، Noisli یک تایمر هم در اختیار شما قرار می‌دهد به این شکل که زمان‌های کاری خود را به بازه‌های 25 دقیقه‌ای تقسیم‌بندی کرده، مابین آنها آنتراک‌های 5 دقیقه‌ای در نظر گرفته تا پس از هر سه الی چهار بازهٔ کاری، چیزی در حدود نیم ساعت رفع خستگی کنید.

در صورتی که در این سایت ثبت‌نام کنید، قادر خواهید بود تا میکس‌های آرامش‌بخش خود را ذخیره سازید تا هر دفعه مجبور به ساخت آهنگ آرامش‌بخش مد نظر خود نشوید. علاوه بر این، خواهید توانست تا آهنگ‌های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.