Xamarin اپن سورس شد

پلتفرم زامارین مایکروسافت این امکان را برای برنامه نویسان #C و #F فراهم می‌کند تا با استفاده از فناوری دات نت، برای سیستم عامل های اندروید، آی او اس و ویندوز اپ موبایل طراحی کنند. خبر خوشحال کننده برای طرفداران جامعه ی اپن سورس این است که این پلتفرم اخیراً اپن سورس شده و توسعه دهندگان از سراسر جهان می‌توانند در توسعه ی آن سهیم شوند. برای آشنایی بیشتر در مورد جزئیات این خبر، با سکان اکادمی همراه باشید.

هدف اصلی از طراحی این پلتفرم توسط غول نرم افزاری دنیا یعنی مایکروسافت این بوده که فرایند طراحی اپلیکیشن های موبایل به ساده‌ترین شکل ممکن و در عین حال خیلی سریع اتفاق افتد. توسعه دهندگانی که برای توسعه ی اپ موبایل از زامارین استفاده می‌کنند خواهند توانست تا از لایبرری هایی همچون Facebook SDK و Google Play Services و ... در توسعه ی اپ های خود استفاده کنند.

Xamarin University یا «دانشگاه زامارین» بستری برای ارائه ی راه کارهای آموزشی است که از آن طریق به سادگی خواهید توانست از طریق آموزش‌های متنی، ویدیویی و … با نحوه ی کار با این پلتفرم آشنایی کسب کنید. علاوه بر این، Xamarin Developer Center یا «مرکز توسعه دهندگان زامارین» نیز مستندات و منابع بسیاری برای توسعه ی اپ برای iOS, Android و Xamarin.Forms فراهم می کند. علاوه بر این، سورس کد بسیاری از پروژه های سمپل نیز برای علاقمندان به این حوزه در نظر گرفته شده است.

Xamarin

0


فرنوش فهیم

فرنوش فهیم تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشته ادبیات انگلیسی شروع کرد و سپس در همان دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد را در رشته آموزش زبان انگلیسی به اتمام رساند.

اگرچه که ترجمه بیش از آن که علم باشد یک مهارت است، اما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگریسته می شود. به عبارت دیگر به منظور ترجمه مقالات انگلیسی در حوزه های متفاوت در وبلاگ سکان آکادمی، سعی شده تا مترجم هایی به خدمت گرفته شوند که به فن ترجمه تسلط داشته باشند. فرنوش فهیم با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی نیز می باشد.


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)