Docker Captain: کامیونیتی متخصصین داکر دنیا

Docker، پلتفرمی برای ساخت و اجرای اپلیکیشن های توزیع شده است. حال گروهی از کارشناسان حرفه یی پلتفرم داکر دور هم جمع شده اند که علاقمند به اشتراک گذاری دانش خود به توسعه دهندگان هستند که تحت عنوان Docker Captain شناخته می شوند. برای آشنایی بیشتر با این کامیونیتی، با سکان آکادمی همراه باشید.

این گروه از متخصصین داکر که به «کاپیتانان داکر» معروف هستند، از طریق وبلاگ ها، کارگاه ها، دوره های آموزشی و غیره دائماً در تلاش به ارتقاء دانش داکر در میان توسعه دهندگان هستند. این کامیونیتی علاقمند به اشتراک گذاری دانش فنی مرتبط با پلتفرم داکر، هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین در سراسر دنیا به فعالیت می پردازد. با مراجعه به لیست کاپیتانان داکر، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی آن‌ها همچون اکانت لینکدین، توییتر، گیت ها و یا سایت شخصی، با ایشان در تماس باشید و در صورت نیاز، از راهنمایی های ایشان بهره مند گردید.

Docker Captains

0


فرنوش فهیم

تحصیلات آکادمیک‌ام رو در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشتهٔ ادبیات انگلیسی شروع کردم و سپس در همون دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد رو در رشتهٔ آموزش زبان انگلیسی به اتمام رسوندم. اگرچه ترجمه بیش از اون‌که علم باشه، یک مهارته، اما ما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگاه می‌کنیم. من با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده‌دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی هستم.






از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)