ساخت Cheatsheet تعاملی بوت استرپ 4 برای توسعه دهندگان وب

ساخت Cheatsheet تعاملی بوت استرپ 4 برای توسعه دهندگان وب

یک توسعه دهنده وب برای آن که توسعه وب سایت با استفاده از فریم ورک سی اس اس بوت استرپ را آسان تر کند، یک چیت شیت (Cheatsheet) تعاملی برای بوت استرپ 4 ساخته است. این چیت شیت بیشتر موضوعات را پوشش داده است و کد اسنیپت ها (Code snippet) را به همراه پیش نمایش عناصرش، در اختیار طراحان سایت قرار می دهد. برای آشنایی بیشتر با این چیت شیت، با سکان آکادمی همراه باشید.

Bootstrap یکی از قدرتمند ترین فریم ورک های فرانت اند است که برای توسعه ی وب سایت های ریسپانسیو مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از تمپلیت های مبتنی بر HTML و CSS، می توانید بدون هیچ دردسری بوت استرپ را برای ایجاد یک لی اوت ریسپانسیو به خدمت بگیرید. بوت استرپ دارای یک سری ابزار های رایگان است تا وب سایت ها را انعطاف پذیر سازد. بوت استرپ همچنین اجزای پرکاربرد رابط کاربری مانند فرم ها، فونت نگاری، جداول، منو های آبشاری، هشدار ها، کاروسل و اسلاید شو و ... را هم به همراه دارد. شما می توانید با استفاده از فریم ورک بوت استرپ از مزایای آن بهره مند شوید که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- طراحی یکپارچه و منسجم
- سهولت در استفاده
- سازگار با انواع مختلف مرورگر های وب
- دانلود و استفاده رایگان
- صرفه جویی در زمان

حال برای آن که یادگیری بوت استرپ آسان تر و سریع تر باشد، یک توسعه دهنده وب سوئیسی چیت شیتی تعاملی برای بوت استرپ 4 طراحی کرده است. با کلیک کردن بر روی عناصر مختلف، آن عنصر نمایش پیدا کرده و کد اسنیپت ها و پیش نمایش عناصر جهت یاد آوری نام کلاس، نشان داده می شوند. به طور کلی ایده اصلی این طراحی آن است که اطلاعات پایه ای مورد نیاز به همراه لینک مقالات مرتبط برای مطالعه بیشتر، را در اختیار مخاطب قرار دهد. نظر شما چیست. آیا با استفاده از این چیت شیت می توان فریم ورک بوت استرپ را سریع تر فرا گرفت؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

منبع