Min مرورگری که سازندگانش ادعا می کنند نسبت به رقبا سریعتر و البته هوشمندتر است!

Min مرورگری که سازندگانش ادعا می کنند نسبت به رقبا سریعتر و البته هوشمندتر است!

Min یک مرورگر جدید وب است که با هدف بهبود تجربه ی کاربری و فراهم کردن امکان وب گردی سریع تر و هوشمندانه تر طراحی شده است. برای آشنایی بیشتر با این مرورگر جدید و ویژگی های منحصر به فرد آن، با سکان آکادمی همراه باشید.

مرورگر جدید Min قابلیت های بیشماری را در اختیار کاربرانش می گذارد که در ادامه با برخی از مهم ترین آن ها آشنا خواهید شد:

- با این مرورگر هر چیزی را به سرعت پیدا کنید 
سرچ بار مرورگر Min این امکان را برای شما فراهم می کند که پاسخ سوال های خود را به سرعت پیدا کنید. این مرورگر از اطلاعات موتور جست وجوی DuckDuckGo و مدخل های موجود در ویکیپدیا به همراه یک ماشین حساب استفاده می کند. با استفاده از عملکرد Fuzzy Search، می توانید به سرعت وارد سایت مد نظر شوید و حتی قبل از این که شروع به تایپ کردن کنید پیشنهاداتی به شما ارائه خواهد شد. زمانی که سایتی را به بوکمارک های خود اضافه می کنید، متن کاملی از توضیحات سایت نیز ذخیره می شود، در این صورت به سادگی قابل جست و جو است و دیگر بوکمارک های خود را گم نخواهید کرد.

- تب ها را بدون درد سر مدیریت کنید 
در مرورگر Min، تب های جدید در سمت راست تب فعلی باز می شوند. بنابراین برای پیدا کردن تب جدید سردرگم نمی شوید. تب هایی که آنها را مشاهده نکرده اید، تیره تر از سایر تب ها هستند. با این ویژگی به سادگی می توانید روی تب های مورد نیاز خود تمرکز کنید. زمانی که تب های زیادی باز کرده اید می توانید آن ها را جا به جا کرده و پایین بیاورید و در کنار هم بچینید تا به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

- تبلیغات مزاحم را بلاک کنید 
این مرورگر به شما این امکان را می دهد تا درباره ی نمایش یا عدم نمایش تبلیغات تصمیم بگیرید. زمانی که شما ارتباط اینترنتی کندی داشته باشید، این مرورگر به شما اجازه می دهد تا اسکریپت ها و تصاویر مزاحم را بلاک کنید. بنابراین صفحات وب، سریع تر لود می شوند و حجم اینترنتی کمتری مصرف می شود.

- این مرورگر، سریع و کارآمد است 
مرورگر Min سریع است. انرژی کمتری از باتری دستگاه شما را به مصرف می رساند، در نتیجه شما هنگام وبگردی نگران پیدا کردن شارژر نخواهید بود!

- این یک نرم افزار متن باز است 
این مرورگر تماما با CSS و JavaScript نوشته شده و اپن سورس است. با دانلود سورس کد مرورگر Min در گیت هاب، خواهید توانست بسته به نیاز خود تغییرات در این مرورگر اعمال کنید.

نظر شما درباره ی این مرورگر جدید چیست؟ آیا با وجود این قابلیت ها، می تواند جایگزین مرورگرهایی چون کروم و فایرفاکس شود؟ نظراتتان را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

منبع