جشن تولد سی سالگی مکینتاش

کمپانی اپل سال ها به جزء انتشار خبر محصولات جدیدش هیچ گزارش دیگری از خود در اختیار علاقمندانش نگذاشته بود و به همین خاطر به مرموز بودن مشهور شد اما در یک اتفاق غافلگیر کننده با اضافه کردن بخشی تحت عنوان "جمعه سالگرد 30 سالگی مکینتاش" مخاطبینش را شگفت زده کرد. جالب اینجا است که در این خبر همه چیز به یک عکس و چند خط توضیح خلاصه نشده است. دست اندرکاران این رویداد با انتشار یک ویدیو که پر از مصاحبه های مختلف با کارشناسان کامپیوتر، معلمان، طراحان، هنرمندان و ... بود، باز هم تفاوت را به حد اعلی رساندند.

علاوه بر همه این ها، اپل از طرفدارانش خواست تا تجربیات خود را با این کمپانی در بخشی تحت عنوان "اولین مک شما" با هم به اشتراک بگذارند. فیلیپ شیلر قائم مقائم ارشد شرکت اپل در مک ورلد در مورد این سالگرد چنین گفت: "زمانی که ما مک را به بازار عرضه کردیم تعداد زیادی شرکت در صنعت کامپیوتر فعالیت می کردند اما حالا حتی یکی از آن ها هم وجود خارجی ندارد.

فقط ما بودیم که توانستیم کارمان را ادامه دهیم و از سایر شرکت ها پیشی بگیریم چرا که هیچ گاه اشتیاق خودمان را برای هرچه خلاقانه تر کار کردن از دست ندادیم. شاید شما فکر کنید این که چیزی نیست، اما برای اپل اتقاق بزرگی بود."

0


فرنوش فهیم

فرنوش فهیم تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشته ادبیات انگلیسی شروع کرد و سپس در همان دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد را در رشته آموزش زبان انگلیسی به اتمام رساند.

اگرچه که ترجمه بیش از آن که علم باشد یک مهارت است، اما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگریسته می شود. به عبارت دیگر به منظور ترجمه مقالات انگلیسی در حوزه های متفاوت در وبلاگ سکان آکادمی، سعی شده تا مترجم هایی به خدمت گرفته شوند که به فن ترجمه تسلط داشته باشند. فرنوش فهیم با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی نیز می باشد.


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)