اگر عاشق اپن سورس هستید، گوگل رقابت Android Experiments را برایتان تدارک دیده است!

برای تشویق به توسعه اپلیکیشن های اپن سورس، گوگل رقابت Android Experiments I/O را راه اندازی کرده است. سه نفر اول، به کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O 2016 راه خواهند یافت و پروژه هایشان در همایش Android Experiments به نمایش گذاشته می شود. برای آگاهی بیشتر در مورد جزئیات این رقابت، با سکان آکادمی همراه باشید.

اگر با همایش Android Experiments آشنایی دارید، شاید بدانید که میزبان برخی از جذاب ترین پروژه هایی است که با آن ها برخورد خواهید کرد. در یک اقدام برای تشویق تکنولوژی های متن باز و افزودن اپ های متن باز بیشتر به همایش، گوگل این رقابت را تدارک دیده است. در جشن کدزنی و خلاقیت، گوگل سه نفر را به عنوان برنده این رقابت انتخاب خواهد کرد. این 3 نفر برنده ی سفر به کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O خواهند شد. برخلاف جنبه های دیگر توسعه نرم افزار، قابل ملاحظه است که اپن سورس فاصله کمی دارد تا به بزرگترین وزنه در توسعه اپ ها تبدیل شود. گوگل در نظر دارد که اپ های متن باز بیشتری را به پلتفرم خود بیاورد تا بدین ترتیب توسعه دهندگان دیگر هم تشویق شوند.

برای برنده شدن در رقابت Android Experiments I/O به چه چیز نیاز دارم؟ 
گوگل انتظار دارد پروژه های خلاقانه ای با استفاده از ویژگی های جدید و متمایز اندروید ببیند. پیشنهاد ما، موارد زیر هستند:

- پروژه هایی که در نحوه تعامل ما با ابزار هایمان، تغییر کوچک یا بزرگی ایجاد کنند.
- جنبه های زیبایی شناسی منحصربفرد.
- پروژه های متن باز که می توانند برای دیگر توسعه دهندگان الهام بخش باشند.
- یا این که می توانید گوگل را سورپرایز کنید؛ آن ها منتظر کارهای خارق العاده تان هستند.

پژوهش هایم را کجا ثبت کنم؟ 
برای این کار می توانید به لینک Android Experiments I/O Challenge مراجعه کنید (البته دسترسی مستقیم برای آی پی ایران ممکن نیست!)

آیا تا به حال، بر روی پروژه ی هیجان انگیزی کار کرده اید که بخواهید با دیگران در میان بگذارید؟ در بخش نظرات این پست می توانید نظرات سایر کاربران سکان آکادمی را در مورد ایده های خود جویا شوید.

Do You Love Open Source? Google Has An Android Experiments Challenge For You

0


مرتضی صمدی

فارغ‌التحصیل رشتهٔ نرم‌افزارم و موفق شدم تا‌به‌حال چندتا پروژهٔ نصفه‌و‌نیمه رو ناموفق رها کنم! جستجوگر خوبی هستم، طوری که تا‌به‌حال مشخصات بیشتر سخت‌افزارهای جدید مثلا اسمارتفون‌ها، کنسول‌ها و لپ‌تاپ‌ها رو میدونم؛ اطلاعات سیستم‌عامل‌های جدید مثل لینوکس، ویندوز و مک رو می‌خونم و امتحان می‌کنم، البته اگه بتونم. بازی‌های جدید رو میشناسم ولی بازی نمیکنم (چراش رو نمیدونم) و عاشق اینم که یک بار اتومبیل‌های قدیمی مثل فورد ماستنگ یا کامارو اس‌اس رو برونم.


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)