لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
برنامه نویسی یک ربات حقوقدان آنلاین توسط دانشجوی 19 ساله!

برنامه نویسی یک ربات حقوقدان آنلاین توسط دانشجوی 19 ساله!

جاشوا برودر 19 ساله -دانشجوی سال اول دانشگاه استنفورد- ربات مشاور آنلاینی را کدنویسی کرده است که می تواند در دادخواهی های مربوط به جریمه ی پارکینگ مردم را راهنمایی کند. البته جاشوا خدمات این ربات را گسترش داده است و می توان از آن در سایر موارد هم استفاده کرد مثلاً برای درخواست تاخیر و لغو پروازها و دعاوی مربوط به پرداخت حق بیمه. برای اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های این ربات آنلاین، با سکان آکادمی همراه باشید.

در آمریکا، استخدام وکیل برای دادخواهی های مربوط به جریمه های پارکینگ حدود 500 دلار هزینه دارد (البته بسته به موضوع پرونده و سابقه ی وکیل، می تواند بیشتر هم باشد.) جاشوا برودری انگلیسی تبار برای این موضوع راه حلی را ارائه داده به این شکل که او رباتی را برنامه نویسی کرده است که به خوبی می تواند به سوالات مردم در مورد جریمه ی پارکینگ پاسخ دهد.

این ربات در اواخر سال 2015 راه اندازی شد و از آن موقع تا حالا دادخواست هایی به ارزش حدود 3 میلیون دلار در رابطه با جریمه ی پارکینگ انجام داده است. ربات مذکور هنوز کامل نیست و در حال حاضر فقط نسخه ی بتای آن موجود است ولی انتظار می رود که تا اوایل سال 2016 نسخه ی کامل و کاربردی آن منتشر شود. برای استفاده از آن شما باید وارد چت شوید و به سوال هایی که ربات از شما می پرسد جواب دهید. سوال هایی مثل:
- آیا شما رانندگی می کردید؟
- آیا درک تابلو های پارکینگ سخت بود؟

انجام چنین کاری در انگلستان مقدور بود، زیرا در آنجا قوانین در دسترس عموم هستند و ربات ها قابلیت این را دارند که به صورت خودکار برخی از کارهای ساده را که تا کنون به عهده ی انسان ها بود را انجام دهند. به علاوه ربات حقوقدان می تواند یک خلاصه پرونده ی بی عیب ایجاد کند و قادر است با استخراج اطلاعات از پرونده های پیشین، نتیجه ی پرونده ی جاری را پیش بینی کند.

این ربات علاوه بر رسیدگی به مسائل مربوط به جریمه ی پارکین،گ می تواند در سایر موارد مثل تاخیر و لغو پروازها و پرداخت حق بیمه نیز به مردم کمک کند. اگر چه این ربات فقط برای حل مسایل ساده کمک می کند ولی استفاده از آن باعث می شود که برای انجام همین کارهای ساده دیگر به وکیل مراجعه نکنیم و در هزینه هایمان صرفه جویی کنیم.

نظر شما چیست؟ به نظر شما این ربات واقعا قادر است کار یک وکیل را انجام دهد؟ لطفاً نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

منبع