لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
یک ساعت هوشمند با عملکردی متفاوت

یک ساعت هوشمند با عملکردی متفاوت

صنعت ساعت های مچی هوشمند یا همان Smartwatch ها چند وقتی است که پا به عرصه گذاشته اما ساعت هوشمند Qualcomm Toq از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است و از آن جمله می توان به این نکته اشاره کرد که اطلاعاتی را که برای کاربرش مهم تر است را در معرض دید وی قرار می دهد. این تنها ساعت هوشمند رنگی است که حتی در روشن ترین زمان روز (سر ظهر) صفحه ای با وضوح بالا را دارد. صفحه رنگی و در عین حال لمسی این ساعت از ساعت های دیگر بزرگ تر بوده و می تواند طی روزهای متوالی شارژ نگه دارد. اگر ساعت Qualcomm Toq را داشته باشید، می توانید آن را به دست کرده و یا در کیف یا جیبتان قرار داده و بدانید که این ساعت کوچک از طریق گوشی هوشمند شما و با استفاده از بلوتوث به روز رسانی می شود.

هرگاه مچ شما تکان می خورد این ساعت تماس ها، پیام ها و ایمیل های شما را به شما نشان خواهد داد. اگر از تکنولوژی Qualcomm Toq با نام All Join استفاده کنید، Qualcomm Toq تنها اپلیکیشن های خود را اجرا خواهد کرد اما این ساعت قابلیت تنظیم شدن با سیستم عامل اندروید را نیز دارد و می تواند با یک گوشی هوشمند اندرویدی به اصطلاح Sync شود.

دکمه روشن و خاموشی در کار نیست!
ساعت ها دکمه روشن و خاموش ندارند و ساعت Qualcomm Toq هم از این قاعده مستثنی نیست. صفحه نمایش این ساعت همواره روشن و آماده به کار است و شما با یک نگاه می توانید اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. حال زمان آن رسیده که بدون مراجعه به گوشی همراهتان در جریان همه چیز قرار بگیرید و نیازی نیست که هر روز چندین بار به گوشی خود نگاه کنید. صفحه انعکاسی Qualcomm Toq گرافیک منحصر به فرد این دستگاه را نشان می دهد. بر خلاف مابقی ساعت ها که در آن ها از نور Back Light استفاده می شود، این ساعت نور را از محیط پیرامون خود دریافت می کند بنابراین در هر زمانی از روز صفحه به راحتی قابل روئیت است و اگر هم نور محیط کم باشد با دو بار ضربه زدن به بند ساعت، صفحه نمایش روشن تر می شود. سیستم نمایش Qualcomm Mirasol، این ساعت را به اولین ساعتی مبدل ساخته که از سیستم MEMS که بر پایه فناوری IMOD است استفاده می کند. این سیستم نمایش شبیه به همان چیزی است که در تلویزیون های HD مورد استفاده قرار می گیرد و نکته مهم این است که برای دیدن نمایشگر این ساعت نیازی به جنگ با نور خورشید نیست. هر جایی که سایر نمایشگرها توان خود را از دست می دهند و به نوعی می توان گفت خاموش می شوند، Qualcomm Toq می تواند با استفاده از پردازشگر Cortex M3 با توانی برابر 200 مگاهرتز به کار خود ادامه دهد و این بدان معنا است که این ساعت شارژ خود را برای مدت زمان بیشتری می تواند نگاه دارد.

شارژ به صورت وایرلس
ساعت Qualcomm Toq حتی در نحوه شارژ کردن هم منحصر به فرد است چرا که وقتی از این ساعت استفاده می کنید هیچ جای نگرانی در مورد شارژ وجود نخواهد داشت زیرا هرکجا که به شارژ نیاز داشته باشید، بدون نیاز به ارتباط سیمی می توانید این ساعت را روی پایه مخصوص به خود انداخته (اگر توجه کرده باشید گفتیم "انداخته" نه "قرار داده" زیرا نیازی به فیکس کردن آن روی پایه وجود ندارد) و منتظر بمانید تا شارژ شود.

هیچ گاه تماسی را بی پاسخ نخواهید گذاشت
صدای این ساعت نیز به اندازه ظاهرش جذاب است. هدست های استریو این دستگاه جالب به شما امکان لذت بردن از موسیقی و یا صدای واضح فردی که پشت خط است را می دهد. این هدست بسیار سبک بوده و برای آن که آسیبی به سیستم شنوایی کاربر وارد نشود تو گوش قرار نگرفته و روی گوش قرار می گیرد. با استفاده از Qualcomm Toq لذت گوش دادن به موسیقی از طریق گوشی هوشمند خود را به همان ترتیبی که دوست دارید تجربه خواهید کرد، پس زمان آن فرا رسیده تا هشدارها و پیغام ها را از طریق مچ دست خود دریافت کنید.فرنوش فهیم