با Deco در کمترین زمان اپلیکیشن های موبایل باورنکردنی بسازید

امروزه اپلیکیشن های موبایل، دنیا را تغییر داده اند و این توسعه دهندگان هستند که این نرم افزارهای کاربردی را برای استفاده ی کاربران تولید می کنند. در اختیار داشتن ابزار مناسب، کار توسعه ی اپلیکیشن را ساده تر و سریع تر می کند. یکی از این ابزارها، Deco است که از سال 2015 به یاری توسعه دهندگان موبایل آمده است. برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار و ویژگی های آن، با سکان آکادمی همراه باشید.

تغییرات ایجاد شده را حس کنید 
می توانید مقادیر کدها را ویرایش کرده یا آن ها را از طریق کنترل هایی مثل اسلایدرها و پالت های انتخاب رنگ دستکاری کنید. لازم به ذکر است، تغییراتی که ایجاد می کنید در اپلیکیشن در حال اجرای شما قابل مشاهده هستند.

با استفاده از Live Components سرعت کار خود را افزایش دهید 
برای سرعت بخشیدن به فرایند توسعه ی نرم افزار، می توانید از بهترین مجموعه های کامپوننت متن باز دنیا استفاده کنید. با یک کلیک Live Components را اضافه کنید و مطابق سلیقه ی خود آن را تغیر دهید. اگر کامپوننت مد نظرتان را پیدا نکردید، می توانید با استفاده از Live Components های از پیش نوشته شده و کمی هم کدنویسی، کامپوننت شخصی سازی شده ی خودتان را بسازید.

اپ های Native بسازید 
اپلیکیشن های Deco با زبان برنامه نویسی JavaScript و با فریم ورک React Native نوشته می شوند. React Native امکان دسترسی به قابلیت ها و پلتفرم های نیتیو سیستم عامل های Android و iOS را در اختیار شما قرار می دهد. به طور خلاصه، شما با استفاده از Deco، یک اپلیکیشن اصطلاحا Native خواهید ساخت.

منتظر انجام مرحله ی کامپایل نمانید 
به محض این که شما تغییری در کدهای خود ایجاد می کنید این تغییرات اعمال شده و پیش نمایشی از اپلیکیشن شما نمایش داده می شود. زمانی که برای توزیع اپلیکیشن تان آماده شدید، می توانید مدیریت این مرحله را به Deco واگذار کنید یا این که خودتان در Xcode یا Android Studio این کار را انجام دهید.

اپلیکیشن را لحظه ای و در دیوایس واقعی خود تست کنید 
Deco Preview به شما این امکان را می دهد که در حین کدنویسی، از اپلیکیشن در دیوایس خود استفاده کنید. به علاوه با فشردن دکمه ی به اشتراک گذاری می توانید اپلیکیشن تان را برای تست کنندگان نرم افزار نیز بفرستید.

در صورتی که تمایل داشتید از این پلتفرم استفاده کنید، می توانید تجربیات شخصی خود را با سایر کاربران سکان آکادمی در مورد Deco به اشتراک بگذارید.

Build incredible mobile apps in less time

0 • محمود حسن زاده در تاریخ: 1394/11/30

  :O

 • سینا اکبری در تاریخ: 1394/11/30

  سلام میشه لینک دانلودش رو هم بزارید
  من کیه هیچ جوره نتونستم از سایت خودش دانلودش کنم

  ادمین سایت در تاریخ: 1394/11/30

  کاربر عزیز سلام
  شما می بایست با ایمیل خود در سایت ثبت نام کرده تا لینک دانلود برایتان ارسال گردد

  با تشکر
  ارادتمند
  تیم سکان آکادمی

 • Behtash در تاریخ: 1394/12/04

  سلام به دوستان گلم تو سکان آکادمی . خیلی وقت هست که از مطالبتون استفاده میکنم . واقعا به نظر من بهترین هستید تو کار خبرهای گیکی . یکی سایت جادی و سایت شما رو خیلی دوست دارم . یه پیشنهاد دارم واستون : به نظر من فونتتون رو ببرید به سمت ایران سنس . خوانایی ایران سنس خیلی از یکان بهتره . ممنون

 • علیرضا در تاریخ: 1394/12/14

  سلام اصلا نمیشه ثب نام کرد میزنی روی دانلود میگه یه ایمیل بده ایمیلو میدیم میگه تو لیست انتظاری دوستای بیشتر دعوت کن زودتر بهت بدیم برنامه رو مسخره ی سایتش والا

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)