حضور نمایندگان شرکت های مطرح سیلیکون ولی در کاخ سفید

مدیران ارشد چندین شرکت فناوری مطرح سیلیکون ولی قرار است تا با مقامات ارشد کاخ سفید و همچنین وزارت اطلاعات و امنیت ایالات متحده ملاقاتی داشته و در این نشست پیرامون تمهیداتی به منظور مقابله با استفاده ی تروریست ها از شبکه‌های اجتماعی به منظور جذب نیرو تبادل نظر کنند.

تیم کوک -مدیرعامل شرکت اپل- در این نشست در کنار نمایندگانی از شرکت های گوگل، مایکروسافت، دراپ باکس، فیسبوک و توییتر حضور به هم خواهند رساند. به گزارش واشنگتن پست، این نشست حول راه‌های مقابله با تروریست ها به منظور استفاده از اینترنت برای جذب طرفدار می چرخد. علاوه بر این، رمزنگاری یکی دیگر از مباحثی است که در این گپ و گفتگوی امنیتی مد نظر قرار داده خواهد شد.

Apple, Google, Facebook and Twitter to meet White House over terrorists’ use of social media

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)