سکان آکادمی پس از دو سال بالاخره صاحب لوگو شد!

یکی از اصلی ترین راه های شناخت برندهای مختلف، لوگوی آن ها است که از آن طریق مخاطبین می توانند ارتباط خود را با برند مد نظر حفظ کنند. پس از گذشت بیش از دو سال از تاسیس استارتاپ دانش بنیان سکان آکادمی، متاسفانه فرصتی دست نداد تا لوگویی برای این آکادمی آنلاین آموزش برنامه نویسی طراحی کنیم تا این که در نهایت، به طرح فوق رسیدیم.

اگرچه فراگیری مهارتی همچون برنامه نویسی کاری بسیار لذت بخش است، اما پیش از آن که افراد مبتدی به طور کامل و جامع یک زبان برنامه نویسی را بیاموزند، مسلما با چالش های فراوانی رو به رو خواهند شد و همین مسئله فضای برنامه نویسی را کمی استرس زا جلوه می دهد. حال اگر لوگویی طراحی می شد که ظاهری کاملا فنی داشت، این احتمال وجود داشت که این فضای استرس زا کمی پررنگ تر نیز گردد.

تیم آموزشی سکان آکادمی همواره تمام تلاش خود را به کار بسته تا فرایند آموزش یک زبان برنامه نویسی -و همچنین سایر حوزه های مرتبط با آن مثل طراحی سایت، سئو و غیره- کاملا لذت بخش و بدون استرس باشد و امیدواریم که به این هدف خود نیز دست یافته باشیم.

علاوه بر محتوای آموزشی کاربر پسند، سعی کرده ایم که رابط کاربری این آکادمی نیز کاربردی و در عین حال ساده و کاربرپسند باشد و باز هم امیدواریم که توانسته باشیم به این هدف دست یابیم. در طراحی لوگو هم تمام دغدغه ی تیم سکان آکادمی -به خصوص سرکار خانم تکفلاح گرافیست تیم- این بوده تا لوگو کاملا صمیمانه و گویا به نظر برسد اما از آن جا که نیاز بود تا بویی از برنامه نویسی هم در لوگو نمایان باشد، از علائم {  } هم استفاده نمودیم تا نسبت به رسالت خود که همان ارائه ی راهکارهای آموزش آنلاین برنامه نویسی است نیز وفادار مانده باشیم.

آموزش آنلاین یکی از حوزه هایی است که به هرچه Paperless شدن فضای آموزشی کمک چندانی کرده که در نهایت منجر به قطع درختان کمتری می شود که این حرکت مهم با رنگ سبز نشان داده می شود و ما هم در طراحی لوگو و رنگ سازمانی سکان آکادمی از این رنگ استفاده نموده ایم (البته سبز چیزی بیش از یک رنگ است و دلایل مختلفی را می توان برای انتخاب این رنگ مد نظر قرار داد که خارج از حوزه ی این پست است!)

به هر حال، امیدواریم که گروه دانش بنیان سکان آکادمی روز به روز بتواند خدمات بهتر، اثربخش تر و باکیفیت تری در اختیار علاقمندان قرار دهد و خواهشمندیم که با انتقادات سازنده ی خود، تیم سکان آکادمی را در این راه یاری رسانید.

0 • محمد رستمی در تاریخ: 1394/10/18

  لوگوی جدید مبارک - خیلی مناسب و قشنگه.

 • نرگس اسدی در تاریخ: 1394/10/18

  مبارک باشه. خدا قوت به طراح محترم

 • خانوم خانوما در تاریخ: 1394/10/18

  ای شیطون. چه طرح بامزه ای

 • علی در تاریخ: 1394/10/18

  واقعا الام این لوگوه من دیگه هیچ حرفی ندارم به نظرم به شکل لوگوتون فکر هم نکردین اینایی که در توضیح گفتین رو باید خود لوگو به ما بگه نه شما البته امیدوارم ناراحت نشده باشید

 • AliJCVD در تاریخ: 1394/10/18

  چه لوگوی ساده ای!!! سایت قوی شما باید یه لوگوی خیلی مطرح تر داشته باشه!!

 • Captan در تاریخ: 1394/10/18

  سلام، آقا من چندین مدت هست که شما رو دنبال میکنم و واقعا در زمینه هایی ، خیلی خوب عمل می کنید
  منتها آقا واقعا قالب و نحوه ارائه مطلباتون حرفه ای نیست ، بر خلاف مطالبتون ...
  یک فکری کنید :)
  قربانت ، موفق باشی

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)