Teachable پلتفرمی برای ساخت و ارائه ی دوره های آموزشی آنلاین

Teachable پلتفرمی برای ساخت و ارائه ی دوره های آموزشی آنلاین

مهارت ها و تجربیات شما ارزشمند هستند. با کمک Teachable می توانید دوره های آموزشی با امکان کنترل اطلاعات دانش آموزان، برندینگ و هزینه ها، ایجاد کنید. برای آشنایی بیشتر با امکانات این پلتفرم آموزشی، با سکان آکادمی همراه باشید.

Teachable به هر کسی این امکان را می دهد تا تجربیات خود را به صورت آنلاین با سایر کاربران وب به اشتراک بگذارد. Angela Fehr یک هنرمند نقاشی آبرنگ خود آموخته (Self-taught) است که کلاس های آموزش آنلاین خود را از یوتیوب شروع کرد. در تابستان 2014، او بیش از 20 هزار فالوور داشت و اولین دوره ی آموزشی خود را راه اندازی کرد و در مدت شش ماه توانست 12000 دلار به دست آورد. پس از این که با نحوه ی انجام کار آشنا شد، تنها در ماه اول یعنی ژانویه ی 2015، توانست 8000 دلار درآمد کسب کند.

با کمک Teachable می توانید محتوای تولیدی خود را به یک منبع درآمد تبدیل کنید. Ryan Holiday نویسنده ی کتاب های پر فروش و یک استراتژیست توانا است. در کمتر از یک هفته، او محتوای خود را به یک دوره ی آموزشی آنلاین تعاملی تبدیل کرد و از این طریق توانست بیشتر از 1000 نسخه بفروشد و بیشتر از 50000 دلار درآمد کسب کند.

Teachable مکانی برای ارائه ی دوره های white-label و استفاده شده توسط برند های پیشتاز است. The Next Web یک شرکت رسانه ای مرتبط با فناوری است که اخبار بین المللی را در زمینه ی فناوری، کسب و کار و فرهنگ پوشش می دهد و ماهانه بیش از 7.5 میلیون بازدید کننده دارد (یکی از اصلی ترین منابع سکان آکادمی نیز هست.) این شرکت، از Teachable برای بهبود و توسعه ی تجربه ی کاربرانش استفاده کرد و اکنون منبع درآمد جدیدی را به درآمد های خود افزوده است.

با Teachable، یک سیستم مدیریت آموزشی ساده و کارآمد را تجربه کنید. با استفاده از این ابزار به جای صرف زمان برای آپلود محتوای آموزشی در نرم افزار های مدیریت آموزش، می توانید بر تولید بهترین محتوا برای مخاطبان خود تمرکز کنید و انواع مختلف آموزش را با هم ترکیب کنید. Teachable به شرکت Headspring این قدرت را داده است که دوره های آموزشی خود را به آموزش الکترونیکی تبدیل کند. می توانید برنامه ی آموزشی آنلاین خود را برای تعداد نامحدودی کارآموز بسازید و آموزش آنلاین و حضوری را با هم ترکیب کنید.

نکته ی مهم درباره ی Teachable این است که بدون داشتن تجربه در طراحی و کدنویسی می توانید: به ساخت دوره ی آموزشی آنلاین بپردازید، متن، تصویر، صدا، ویدیو و سایر محتواهای آموزشی را از Dropbox، Box، Udemy و ... به آن اضافه کنید، دوره ی آموزشی را شخصی سازی کنید و تنها در چند دقیقه، لوگو، استایل و رنگ های مد نظر خود را به آن بیافزایید، بعد از ساخت و منتشر کردن دوره ی آموزشی تان، این دوره در هر دیوایس و در هر کشوری قابل دسترسی خواهد بود. Teachable ، پرداخت ها، ثبت نام ها و میزبانی شما را به خوبی بر عهده می گیرد.

ایجاد کنندگان دوره های آموزشی از این پلتفرم برای آموزش مهارت های گوناگونی نظیر بازاریابی، سرمایه گذاری، انیمیشن، فتوشاپ، برنامه نویسی، هنر، خوشنویسی، نقاشی، برنامه نویسی و طراحی و سایر مهارت های دیگر استفاده می کنند. از نگاه آمار و ارقام هم این سایت دستاوردهای خوبی کسب کرده است. 697,102 کارآموز از 26,921 دوره ی آموزشی این پلتفرم استفاده می کنند که منجر به کسب درآمدی معادل 3,626,296 دلار برای ارائه دهندگان دوره های آموزشی شده است.

منبع