Teachable: پلتفرمی برای ساخت و ارائهٔ دوره‌های آموزشی آنلاین

Teachable: پلتفرمی برای ساخت و ارائهٔ دوره‌های آموزشی آنلاین

Teachable این امکان را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد تا تجربیات خود را به صورت آنلاین با سایر کاربران وب به اشتراک بگذارند. همچنین با کمک Teachable می‌توانید محتوای تولیدی خود را به یک منبع درآمد تبدیل کنید. 

با Teachable شما می‌توانید یک سیستم مدیریت آموزشی ساده و کارآمد را تجربه کنید؛ با استفاده از این ابزار، به جای صرف زمان برای آپلود محتوای آموزشی در نرم‌افزارهای مدیریت آموزش (LMS)، می‌توانید بر تولید بهترین محتوا برای مخاطبان خود تمرکز کرده و انواع مختلف آموزش را با هم ترکیب کنید. همچنین می‌توانید برنامهٔ آموزشی آنلاین خود را برای تعداد نامحدودی کارآموز بسازید و آموزش آنلاین و حضوری را با هم ترکیب نمایید.

نکتهٔ مهم دربارهٔ Teachable این است که بدون داشتن تجربه در طراحی و کدنویسی می‌توانید به ساخت دورهٔ آموزشی آنلاین بپردازید و تنها ظرف مدت دقیقه اقدام به افزودن لوگو، استایل و رنگ‌ سازمانی خود نموده و پس از ساخت و منتشر کردن دورهٔ آموزشی‌تان، این دوره در هر دیوایس و در هر کشوری در دسترس خواهد بود. 

برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی از این پلتفرم برای آموزش مهارت‌های گوناگونی نظیر بازاریابی، سرمایه‌گذاری، انیمیشن، گرافیک، برنامه‌نویسی، هنر، نقاشی، طراحی و سایر مهارت‌های دیگر استفاده می‌کنند. 

منبع