حمایت رایگان گوگل از استارتاپ های حوزه ی موبایل

امروز گوگل خبر داد که یک طرح شش ماهه ی رایگان در ارتباط با استارتاپ های حوزه ی موبایل در کشورهای هند، برزیل و اندونزی به راه انداخته که بر این اساس، اعضای این استارتاپ ها خواهند توانست از پشتیبانی، آموزش و همچنین سرمایه‌گذاری 50 هزار دلاری این غول فناوری بهره مند گردند. جهت آشنایی با جزئیات این خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

گوگل اعلام کرده که اعضای چنین استارتاپ هایی خواهند توانست بدون هیچ گونه هزینه ای، از دفاتر مرکزی شرکت گوگل در سیلیکون ولی دیدن کرده و همچنین پس از این دوره ی شش ماهه، افتخار کار کردن در کنار مهندسین گوگل و منتورهای این شرکت را پیدا کنند.

علاوه بر این، اعتباراتی به منظور استفاده از خدمات و محصولات این شرکت در اختیار استارتاپ ها قرار خواهد گرفت و ایشان می‌توانند از این فرصت، به منظور برندسازی و مارکتینگ استارتاپ خود استفاده کنند.

Google announces 6-month equity-free accelerator for mobile startups

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)