حمایت رایگان گوگل از استارتاپ های حوزه ی موبایل

امروز گوگل خبر داد که یک طرح شش ماهه ی رایگان در ارتباط با استارتاپ های حوزه ی موبایل در کشورهای هند، برزیل و اندونزی به راه انداخته که بر این اساس، اعضای این استارتاپ ها خواهند توانست از پشتیبانی، آموزش و همچنین سرمایه‌گذاری 50 هزار دلاری این غول فناوری بهره مند گردند. جهت آشنایی با جزئیات این خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

گوگل اعلام کرده که اعضای چنین استارتاپ هایی خواهند توانست بدون هیچ گونه هزینه ای، از دفاتر مرکزی شرکت گوگل در سیلیکون ولی دیدن کرده و همچنین پس از این دوره ی شش ماهه، افتخار کار کردن در کنار مهندسین گوگل و منتورهای این شرکت را پیدا کنند.

علاوه بر این، اعتباراتی به منظور استفاده از خدمات و محصولات این شرکت در اختیار استارتاپ ها قرار خواهد گرفت و ایشان می‌توانند از این فرصت، به منظور برندسازی و مارکتینگ استارتاپ خود استفاده کنند.

Google announces 6-month equity-free accelerator for mobile startups

0


بهزاد مرادی

از جمله علائق بهزاد مرادی می توان به نشر علم،‌ سرمایه گذاری روی نسل آینده، زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جامعه متن باز و همچنین راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و او بر این باور است که سکان آکادمی بستری است که از آن طریق می تواند به علائق اش جامه ی عمل بپوشاند. از جمله فعالیت های وی در سکان آکامی می توان به تالیف دوره های آنلاین برنامه نویسی و ترجمه مقالات وبلاگ اشاره کرد. 


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)