دومین نسخه از راهنمای توسعه ی اپلیکیشن های آندروید را رایگان دریافت کنید!

اگر می خواهید اپلیکیشن های آندرویدی ای بسازید که در پلی استور عملکرد بهتری داشته باشند، جای درستی را انتخاب کرده اید. دومین نسخه از راهنمای توسعه ی اپلیکیشن های آندروید به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت چرا که شرکت گوگل به دنبال این است که کاربران، اپلیکیشن های آندرویدی بهتری بسازند. در ادامه با سکان آکادمی همراه باشید تا درباره ی این فایل آموزشی، اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

سال گذشته، گوگل یک راهنمای آنلاین رایگان به همراه نکات ضروری و ترفند هایی برای ساخت یک اپلیکیشن آندرویدی موفق، منتشر کرد و جالب است بدانید که این راهنما بیش از دویست هزار بار دانلود شد. این بار شرکت گوگل برای این که چیزهای بیشتری درباره ی توسعه ی آندروید به کاربران خود بیاموزد، نسخه ی دوم این راهنمای مفید را منتشر کرده است. نسخه ی انگلیسی این راهنما در وب سایت Android Developer و گوگل پلی در دسترس قرار دارد. به زودی این راهنما به زبان های دیگر نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

در کنار این راهنمای توسعه ی اپلیکیشن، گوگل چند فایل ویدیویی راهنما نیز منتشر کرده است که می توانید آنها را در کانال یوتیوب Android Developer ببینید. از آنجایی که این فایل راهنمای به روز شده شامل قابلیت های جدید آندروید در یک سال گذشته نیز می شود، بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود. دانلود فایل راهنمای ساخت اپلیکیشن آندروید.

Learn For Free: Google’s 2nd Version Of Android App Development Guide Now Available

0  • محمد جعفری در تاریخ: 1394/09/10

    سلام
    از اونجا که تحریم هستیم باز نمیشه دارم سعی میکنم بازش کنم.
    تشکر بابت خبر اگه میشه لینک راهنمای سال گذشته رو هم بزارید
    ممنون

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)